گردگیرها و سنگرهای چرمی به سبک «ماتریکس» در سرتاسر باندهای پالتو چرم بلند زمستانی وجود داشت، اما با توجه به تداعی‌های سخیف آن‌ها، آیا واقعاً مردان باید آن‌ها را امتحان کنند؟ ما هر دو طرف را دعوا می کنیم.

برخی دیگر فکر می‌کنند که کاملاً شلخته هستند، افرادی که مدعی هستند بیشتر شبیه مک از فیلم «همیشه در فیلادلفیا آفتابی است» هستند تا مورفیوس. در اینجا، دو موضع متضاد.

برخی از مردم پالتو پوست مردانه بلند را با مردان بسیار مرموز و فیلم «ماتریکس» مرتبط می‌کنند، به‌ویژه اکنون که در مجموعه‌های مد روز برندهایی مانند پرادا و رالف لورن پرپل لیبل ظاهر شده‌اند.

نه، آنها قطعات سرمایه گذاری هستند که با همه چیز هماهنگ هستند مردانی که خود را در کت‌های چرمی بلند می‌پوشانند، اهمیتی نمی‌دهند که دیگران چگونه آن‌ها را درک می‌کنند.

شما سنگر چرمی را نمی پوشید تا در آن قرار بگیرید، آن را می پوشید تا برجسته شوید. دیوید مورفی از لاس وگاس را در نظر بگیرید، که سنگر سیاه ویلسون چرمی خود را از زمانی که 20 سال پیش آن را به عنوان هدیه دریافت کرده است، پیاده کرده است.

هنگامی که آقای مورفی، 63 ساله، کت را در فصل 4 برنامه تلویزیونی واقعیت «90 روز نامزد: قبل از 90 روز»، که در سال 2020 پخش شد، پوشید، طرفداران برای ابراز وحشت به شبکه های اجتماعی رفتند.

آقای مورفی اذیت نشد. در واقع، او اشاره کرد که چنین پالتو خزدار مردانه که اکنون توسط پرادا و رالف لورن، در میان برندهای دیگر فروخته می‌شود.

در طول فصل نمایش او در باند فرودگاه‌ها رایج بودند. او گفت: «از شکل ظاهری آن خوشم آمد. آقای مورفی برای Cameo ویدئو می‌سازد.

سرویسی که به هر کسی اجازه می‌دهد پیام‌های سفارشی از افراد مشهور سفارش دهد، و گفت که پالتو طوسی او قرعه‌کشی است. «احتمالاً نیمی از درخواست‌های Cameo از من درخواست می‌کنند که آن کت را بپوشم.»

  • منابع
    1. Will a Long Leather Coat Make Me Look Creepy
  • تبلیغات
  1. پارچه ای هنگام استفاده از آن می توانید نامرئی شوید!
  2. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند
  3. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  4. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *