تی شرت

باید گفت تیشرت مردانه سایز بزرگ که چاپی بودند تا سال 1942 زمانی که یک تی شرت مدرسه توپخانه سپاه هوایی بر روی جلد مجله Life ظاهر شد، استفاده محدودی داشت.

در دهه 1960، تی شرت های چاپ شده برای بیان خود و همچنین برای تبلیغات، اعتراضات و سوغاتی محبوبیت پیدا کردند.

نسخه‌های فعلی در طرح‌ها و پارچه‌های مختلف موجود هستند و سبک‌های آن شامل پیراهن‌های یقه‌دار و یقه V است.

تی‌شرت‌ها از جمله پوشاک‌هایی هستند که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند. تی‌شرت‌ها به ویژه در برندسازی شرکت‌ها یا کالاها محبوب هستند، زیرا ساخت و خرید آن‌ها ارزان است.

تی‌شرت‌ها در ابتدا به‌عنوان زیرپیراهن پوشیده می‌شدند، اما امروزه اغلب به‌عنوان تنها لباس در نیمه بالایی بدن پوشیده می‌شوند، به غیر از احتمالاً سینه‌بند یا به ندرت جلیقه (جلیقه) تی‌شرت‌ها با هر ترکیبی از کلمات، هنر و عکس‌های قابل تصور، به وسیله‌ای برای ابراز خود و تبلیغات تبدیل شده‌اند.

تی شرت

تی شرت معمولا تا کمر امتداد دارد. انواع تی شرت، مانند یقه V، توسعه یافته است. مد هیپ هاپ به دنبال پیراهن های بلند بلندی است که ممکن است تا زانو کشیده شوند.

یک مورد مشابه، لباس تی شرت یا تی شرت است، یک تی شرت بلند که بدون شلوار می توان آن را پوشید. تی شرت های بلند نیز گاهی اوقات توسط خانم ها به عنوان لباس شب پوشیده می شود.

یک روند در دهه 1990 در لباس های زنانه شامل تی شرت کوتاه کوتاه یا تاپ های کوتاه به اندازه کافی کوتاه بود که قسمت میانی را نشان دهد.

یکی دیگر از ترندهای کمتر محبوب، پوشیدن یک تی شرت آستین کوتاه با رنگ متضاد روی تی شرت آستین بلند است که به لایه بندی معروف است. به تی‌شرت‌هایی که به بدن تنگ می‌شوند، تی‌شرت‌های مناسب، دوخت یا عروسک بچه می‌گویند.

با ظهور رسانه‌های اجتماعی و سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیو، آموزش‌های متعددی نیز در مورد پروژه‌های تی شرت DIY ارائه شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *