شترمرغ

اساساً آهن یک ماده معدنی است که در زیر سطح ما یافت می شود. با این حال، این ماده معدنی نه تنها در زیر سطح، بلکه در چندین میوه، غلات و چندین نوع گوشت وجود دارد.

یک ماده معدنی حیاتی است. آهن برای انتقال اکسیژن از طریق هموگلوبین در گلبول های قرمز ضروری است. کمبود آهن می تواند باعث کم خونی شود.

قیمت گوشت شترمرغ طبق اعلام سازمان بهداشت با توجه به کیفیت آن متغیر است، این سازمان اعلام کرده میزان توصیه شده آهن برای زنان بین 18 تا 50 سال 17 میلی گرم در روز و برای مردان بالای 18 سال، 8 میلی گرم در روز است.

یکی از فواید کلیدی گوشت شترمرغ شامل فراوانی مواد معدنی آهن است. در هر 100 گرم گوشت شترمرغ تقریباً 3.1 میلی گرم آهن وجود دارد.

چه چیزی می تواند سودمندتر از آن باشد؟ این مزیت گوشت شترمرغ آن را به یکی از بهترین انواع گوشت در سراسر جهان تبدیل می کند، اینطور نیست؟

شترمرغ

مزیت فوق العاده گوشت شترمرغ این است که علاوه بر گوشت بودن، چربی بسیار کمی دارد. از این رو، این یک خبر خوب برای همه دوستداران گوشت است که از چاق شدن نیز می ترسند، باید در اسرع وقت به گوشت شترمرغ روی آورند. در گوشت شترمرغ، 100 گرم گوشت شترمرغ بیش از 20 درصد چربی وجود دارد.

بسته به قطعه، یک وعده 3.4 اونسی گوشت شترمرغ، خام، حدود 2.5 تا 3 گرم چربی دارد، در حالی که، حدود 115 تا 125 کالری، مشابه سینه مرغ بدون پوست.

در مقابل، گوشتی ترین تکه های گوشت گاو دارای 5 گرم چربی و 120 تا 130 کالری در هر 3.5 اونس هستند.

سایر تکه‌های گوشت گاو سنگین‌تر، هر چند وقتی از چربی واضح تراشیده شوند، تقریباً ۷ تا ۱۰ گرم چربی و بیش از ۱۴۰ کالری دارند. از این رو، فواید گوشت شترمرغ بر سایر انواع گوشت ها بیشتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *