عروسک

همیشه تمام تلاش خود را می کنم تا چیزهای جایگزینی را که کودکان می توانند با آنها بازی کنند در مقایسه با موارد موجود در بازار تهیه کنم.

هدف من این است که با والدینی ارتباط برقرار کنم  که آگاه باشند چه چیزی می خواهند به فرزندشان بدهند، خواه غذا، اسباب بازی، کتاب، آموزش، وسایل و غیره.

فروشگاه عروسکی در مرکز شهر یک دستگاه یخچال دوقلو اسنوا 40 فوت به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.

در سفری که برای اداره کتاب‌فروشی کوچک من داشتم، موفق شدم با پدر و مادرهای همفکر بسیاری آشنا شوم و از آنها نیز چیزهای زیادی یاد گرفتم. یکی از این افراد سودا چاکراوارتی است که دو فرزند دوست داشتنی خود را در بمبئی آموزش می دهد.

سودا فردی قوی است و از قلب خود پیروی می کند. او گوشواره طلا به گوش داشت من شخصاً احساس کردم که او فرد مناسبی است که تجربه خود را از هدیه دادن عروسک های پارچه ای به فرزندانش به اشتراک می گذارد.

او با خوشحالی نظرات خود را در صورت درخواست با My Little Bookshop در میان گذاشت. این چیزی است که او باید بگوید

من مادر 2 فرزند 8 ساله و 4 ساله هستم. من آگاهانه اسباب‌بازی‌های خنثی جنسیتی به آنها داده‌ام و هرگز زیاده‌روی نمی‌کنم، دائماً شلوغ می‌شوم.

چیزی که روزی مرا شگفت زده کرد این بود که پلاستیک بیش از حد در قیمت عروسک روسی آنها وجود داشت، در حالی که بیشتر چیزهای خانه یا بازیافت می شوند یا به روز می شوند. چرا من از طریق این ها آشغال ایجاد می کنم؟

در حالی که این افکار در ذهن من بود و صندل مجلسی زنانه را به پا می کردم به تدریج به سمت آموزش در خانه به بچه هایم پیچیدم چه چیزی را باید یاد بدهم چگونه سوالات ذهنم را تیره کرده بود. در یکی از این جستجوها به فلسفه والدورف یا اشتاینر برخوردم.

این ذهن من را منفجر کردکه شروع به ملاقات آنلاین با چنین خانواده هایی در سراسر جهان کردم و یکنوع بازی شبیه لوتو پاسخ من به اسباب بازی های طبیعی رسید.

آنها معتقدند که باید به بچه ها از سنین پایین اسباب بازی های طبیعی و ترجیحاً ناتمام داده شود و این می تواند هر چیزی باشد.

  • منابع:
    1. Importance of Playing with Cloth Dolls
  • تبلیغات:
  1. رستوران هایی که فقط ظرف یکبار مصرف ارائه می دهند
  2. مرگ غم انگیز تازه عروس در بیمارستان کنار داماد
  3. پسته برای گیاه خواران توصیه میشود
  4. پسر فلجی که بدون دست و پا قله های موفقیت را 1 ماه فتح کرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *