کیف

احتمالاً پرمصرف ترین کیف امروزه کیف سامسونت رمزی است. این بسیار سودمند است و وقتی آن را می پوشید شما را شبیه یک بچه مدرسه ای می کند. بنابراین، واقعاً شیک بودن شما را در تمام شکوهش قربانی می کند.

به علاوه، وقتی آن را بر روی پشت خود حمل می‌کنید، هنگام چرخیدن بدون توجه به آن، بسیار آسان است که با دیگران برخورد کنید، به خصوص زمانی که در یک فضای تنگ مانند مترو، قطار یا اتوبوس هستید.

از طرف دیگر، یک کیف سامسونت رمزی بسیار زیباتر است. هیچ بند شانه ای ندارد و برای شانه ژاکت شما مناسب تر است زیرا اگر آن را برای مدت طولانی بپوشید بند آن را واقعا خراب می کند.

کیف

در مورد چمدان یا کیسه های پیام رسان چطور؟ آنها معمولاً یک دسته دارند، اما می توانند نسبتاً ضعیف باشند. آنها همچنین دارای یک بند شانه هستند که می تواند خوب باشد زیرا در این صورت می توانید بین دسته و شانه خود جابجا شوید. اما باز هم، شانه کت و شلوار یا کت شما را خراب می کند.

یک کیف سامسونت رمزی معمولاً در حین حمل باز می شود. لازم نیست آن را زمین بگذارید، بنابراین دسترسی به آن آسان تر است. اما، بر خلاف یک مورد ضمیمه، همه چیز را به یکباره نمی بینید.

همچنین، به طور معمول، جعبه‌های اتشه دارای دسته‌ای محکم‌تر با چرم زیاد، گاهی اوقات، برخی از لایه‌های فوم نیز هستند. بنابراین، در واقع حمل آن با دست بسیار راحت‌تر از بسیاری از کیف‌ها است، که معمولاً فقط چرم هستند و اگر آن را برای مدت طولانی‌تری حمل کنید، می‌تواند بسیار سخت باشد.

این را به تو خواهم داد. کیف‌های جوراب‌دار بسیار محبوب‌تر شده‌اند و حتی می‌توانید مردانی را ببینید که آنها را فقط برای رفتن به شهر می‌پوشند. می توانید آن را در دستان خود حمل کنید یا فقط آن را روی شانه خود بیندازید و فقط همه چیز را داخل آن بیندازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *