کمربند

کمربند دخترانه زنجیری مناسب می تواند بیشتر از بالا نگه داشتن شلوار انجام دهد این اکسسوری می تواند یک لباس را با هم ترکیب کند، یک کد لباس را دیکته کند، و حتی برای خودش یک لباس رسمی باشد.

کمربند یک اکسسوری مد است که معمولاً در دور کمر برای محکم کردن یک شلوار یا ته پا بسته می شود. در حالی که کمربندها عملکردهای عملی دارند، ممکن است به برجسته کردن اندام شما، استایل دادن به لباس یا اضافه کردن رنگ به یک مجموعه کمک کنند.

به این ترتیب، آنها انواع مختلفی دارند و دارای سطوح سفتی قابل تنظیم هستند. کمربندها دارای سوراخ هایی در زبانه کمربند هستند، بنابراین می توانید میزان سفت یا شل بودن سینچ سگک را تنظیم کنید. کمربند برای انواع لباس‌ها، برای لباس‌های رسمی و غیررسمی محبوب است.
نکات استایلی را امتحان کنید که ممکن است حس مد شخصی شما را گسترش دهد تا ظاهری مد روز به لباس های شما ببخشد.

کمربند

یک کمربند دخترانه زنجیری روی کت خود را امتحان کنید. یک کمربند پهن که به یک کت بلند می چسبد می تواند به مجموعه شما نقطه کانونی قوی بدهد. با یک کت بلندتر، می توانید با پیچاندن یک کمربند پهن تر به دور ژاکت خود و کمانش در مرکز، یک شبح منحصر به فرد ایجاد کنید.
یک کمربند هماهنگ کار کنید. کمربندها می‌توانند مورد مد خودشان باشند که در نیمی از بدن شما قرار می‌گیرند، در حال حاضر نقش محوری خودشان را دارند

اما همچنین می‌توانند مفهوم یک لباس را کنار هم بیاورند. رنگ‌ها، مواد یا الگوهای کمربند ممکن است با یکی دیگر از عناصر لباس شما مانند کفش، مربع جیب یا حتی جواهرات مطابقت داشته باشد.

به رنگ های زمینی متمایل شوید. چینوها اغلب در رنگ‌های کم‌رنگ (بژ، زیتونی و خاکی) هستند و کمربندهای قهوه‌ای به راحتی می‌توانند با آن خانواده خاکی هماهنگ شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *