کشمش

کشمش تیزابی صادراتی در جعبه های کوچک و ظروف بزرگ موجود است. سعی کنید کشمش هایی را خریداری کنید که در ظروف شفاف یا شل فروخته می شوند تا بتوانید کیفیت آنها را بررسی کنید. هنگام خرید کشمش بسته بندی شده دقت کنید که ظرف به درستی بسته شده و دستکاری نشده باشد.

کشمش تیزابی صادراتی نامرغوب و بی کیفیت گوشت نازک و طعم بسیار بدی دارد. کشمش هایی بخرید که از نظر ظاهری چاق هستند و خیلی چروک نمی شوند. از خرید اجناس کهنه و کپک زده، رطوبت بیش از حد یا پوسیده خودداری کنید زیرا بر ظاهر و خوراکی آنها تأثیر می گذارد.

جعبه یا ظرف را تکان دهید و از خرید جعبه‌هایی که با صدای بلند به‌عنوان تیغ صدا می‌زنند خودداری کنید او نشان می دهد که کشمش خشک شده است. کشمش تیزابی صادراتی بهتر است ظرف شش ماه از تاریخ خرید مصرف شود.

کشمش

نگهداری مناسب برای حفظ تازگی و کیفیت کشمش بسیار مهم است. کشمش به طور ایده آل در یک مکان خنک و خشک نگهداری می شود. اگر در ظرف دربسته نگهداری شوند بیش از دو ماه تازه می مانند و اگر در یخچال نگهداری شوند ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

اگر کشمش را برای مصرف بعدی نگهداری می کنید، توصیه می شود در یخچال نگهداری کنید. می توانید آنها را تا یک سال در یخچال و تا دو سال در فریزر نگهداری کنید. نگهداری طولانی مدت در سرد ممکن است منجر به کریستالیزه شدن محتوای قند کشمش شود.

کشمش را می توان به تنهایی میل کرد یا می توان آن را با سایر میوه های خشک مانند خرما، بادام، زردآلو و آلو برای یک میان وعده سالم ترکیب کرد.

کشمش جایگزینی سالم و طبیعی برای غذاهای شیرین است. آنها بسیار مغذی هستند. مصرف آنها می تواند به بهبود هضم، کاهش اسیدیته، کمک به درمان کم خونی، کاهش خطر سرطان و درمان بسیاری از عفونت های باکتریایی کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *