کاپشن

در هنگام شستن کاپشن هلی هانسن باید توجه داشت که در مواردی که هیچ محصول شستشوی فنی وجود ندارد و شما فقط گزینه محصولات شستشوی معمولی را دارید، می توان با استفاده از محصول شستشوی مایع بسیار کم و بدون افزودنی (بدون عطر، فوم یا نرم کننده) شستشو داد.

برای پاک کردن هرگونه شوینده ای که ممکن است روی سطح کاپشن هلی هانسن باقی مانده باشد، چرخه دوم شستشو با آب ترجیح داده می شود. حذف مواد شوینده اضافی بسیار مهم است، زیرا ممکن است بر عملکرد آن تأثیر بگذارد.

پس از شستشو، می توانید با خیال راحت دنده ضد آب خود را خشک کنید تا درمان DWR دوباره فعال شود. لطفاً همیشه برچسب مراقبت از لباس را برای دستورالعمل های خشک کردن دنبال کنید.

کاپشن

چگونه باید لایه های پایه Lifa® خود را بشوییم و خشک کنم؟ همیشه برچسب مراقبت را بررسی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. با این حال، در اینجا چند دستورالعمل کلی در مورد نحوه شستن محصولات Lifa® آورده شده است. اینها نباید جایگزین دستورالعمل های روی برچسب مراقبت شوند.

محصولات کاپشن هلی هانسن قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند. دستورالعمل های مراقبت را برای دما و چرخه دنبال کنید. توصیه می کنیم برای این محصولات از برنامه پشم استفاده کنید. از خشک کردن یا خشک کردن با حرارت خودداری کنید. فقط هوا/ آویزان کنید تا خشک شود.

همیشه تا حد امکان از حداقل مواد شوینده استفاده کنید و اگر لایه پایه حاوی پشم (Lifa® Merino) است، لطفا از مواد شوینده پشمی استفاده کنید.

با توجه به ماهیت این محصولات، ما می‌توانیم شستشوی دستی را مستقیماً پس از هر بار استفاده در آب ولرم توصیه کنیم تا از ایجاد باکتری و بو جلوگیری شود.

آیا کاپشن هلی هانسن از مواد بازیافتی استفاده می کند؟ بله، تقریباً تمام عایق های نبافته ما حاوی 80٪ پلی استر بازیافتی پس از مصرف هستند. ما همچنین توانسته ایم حدود 70 درصد از پارچه های پشمی خود را با محتوای بازیافتی جایگزین کنیم. ما به طور پیوسته در حال افزایش حجم مواد بازیافتی در هر فصل هستیم.

چگونه و چه زمانی باید دوباره از “دفع آب بادوام” یا DWR استفاده کنم؟ DWR مخفف آبگریزی بادوام است – این یک درمان سطحی روی پارچه دنده ضد آب است. عملکرد DWR با گذشت زمان و سایش کاهش می یابد. لازم نیست پس از هر بار شستشو DWR را مجدداً بمالید، بلکه بهتر است آن را با خشک کن یا اتو مجدداً فعال کنید، همیشه دستورالعمل های برچسب مراقبت را برای آنچه برای وسایل خود ممکن است ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *