لباس

لباس رزمی دفاع شخصی لباسی است که خطرات را کاهش می دهد و عملکردهای اضافی عملی را در میدان ارائه می دهد. این لباس بیشتر در استفاده نظامی خود را ثابت کرده است و برای خدمات امنیتی ارائه می شود.

با این حال، لباس رزمی دفاع شخصی تاکتیکی به طور رایگان برای فروش در دسترس هستند و بنابراین می توانند توسط هر کسی خریداری شوند

در اینجا می‌توانید درباره پیشینه، مزایا و زمینه‌های کاربرد لباس رزمی دفاع شخصی بیشتر بدانید. مردم که در رویدادها، کلوپ‌های شبانه، دیسکوها و رویدادهایی که جمعیت زیادی در آن حضور دارند، به کار می‌روند، امنیت بازدیدکنندگان حاضر را تضمین می‌کنند.

لباس

در انجام این کار، آنها به یک اندازه با چالش ها و خطرات مواجه می شوند. چالش آنها اطمینان از اجرای مسالمت آمیز رویداد مورد بحث است.

از سوی دیگر خطری که کارکنان امنیتی در معرض آن قرار دارند، خود را با حمله با چاقو نشان می دهد. هدف مهاجمان نقاط حیاتی مانند شریان کاروتید، قلب یا ریه ها است. در این مرحله، جلیقه‌های ضد ضربه یا پارچه‌های محافظ برش گردن به عنوان لباس رزمی دفاع شخصی مکمل و در عین حال غیرفعال عمل می‌کنند.

ضربات لگد و مشت نیز از جمله حملاتی است که محافظان امنیتی در برابر آن دفاع می کنند. از یک طرف، دوره های هنرهای رزمی به عنوان آمادگی برای شرایط اضطراری عمل می کنند.

از سوی دیگر، درج های بالستیک یک اقدام دفاعی غیرعامل هستند. آنها در جلیقه و ژاکت قرار می گیرند. به لطف این درج‌ها، اگر کارمندان امنیتی نتوانند از قبل حمله را دفع کنند، ضربه مشت را به همان اندازه دردناک‌تر تجربه می‌کنند.

با این حال، مهاجمان از سلاح های دیگری نیز برای ناتوان کردن نگهبانان استفاده می کنند. باتوم‌ها یا چوب‌های بیسبال نیز در دسته سلاح‌های خطرناک قرار دارند، زیرا می‌توانند جراحات جانی و یا حتی مرگ‌بار را وارد کنند.

مهاجمانی که از باتوم یا میله های آهنی به عنوان سلاح استفاده می کنند، معمولاً سر را هدف قرار می دهند. اغلب آنها معبد را هدف قرار می دهند. با این حال، این ضربه خطرناک است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *