در مورد پخش مستقیم باقلوا پیچ قزوینی می توان گفت که مشتریان برای تهیه محصول مورد نیاز خود، می توانند آن را به هر مقداری که می خواهند، به صورت مستقیم خریداری کنند.

این نوع شیرینی که جزء سوغاتی های شهر قزوین محسوب می گردد و از طعم خوشمزه ای هم برخوردار است، دارای طرفداران زیادی می باشد و فروش خوبی هم دارد.

شما مشتریان می توانید این محصول را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری خریداری کنید و همچنین برای خرید آن به کسانی مراجعه کنید که دارای اعتبار باشند و محصول خوبی را تولید کنند.

طرز تهیه باقلوا پیچ قزوین

برای تهیه کردن باقلوا پیچ قزوین، شما به یک سری مواد نیاز دارید که این مواد شامل روغن مایع، تخم مرغ، شیر، وانیل، آرد، پسته آسیاب شده، گردو، بادام آسیاب شده، هل آسیاب شده و آبلیمو می باشد.

به هنگام پخت این شیرینی ، همه‌ موارد را با هم ترکیب کنید تا خمیری یکدست بدست بیاید و سپس بعد از گذشت یک ساعت، آرد را روی سینی بپاشید و خمیرتان را به صورت مربع باز نمایید و مواد میانی باقلوا را در وسط بگذارید و بعد هر گوشه از خمیر را بگیرید و از قسمت زیری آن فشار دهید تا شکل گل شود.وقتی کارتان تمام شد، آن ها را در داخل سینی فر قرار داده و توجه کنید که فر از قبل گرم شده باشد ،برای پخت آن نیاز به ده دقیقه زمان دارید ، بعد از آن بگذارید تا به مدت یک یا دو دقیقه حرارت از بالا ایجاد شود تا روی شیرینی هم طلایی رنگ شود .بعد از اینکه شیرینی پخت و آن را از فر خارج کردید بهتر است بگذارید که کمی از حرارت بیفتد بعد شربت غلیظ شده را به آن بیافزایید ، بعد از دو دقیقه که در شربت ماند میتوانید آنرا درون آبکش قرار دهید تا شیره ی اضافه از شیرینی خارج شود و بعد میتوانید آن را میل کنید .

فروشگاه عرضه باقلوا قزوینی

درباره فروشگاه عرضه باقلوا قزوینی و تامین کننده باقلوا، می توان گفت که اگر شما به باقلوا گل رز علاقه مند هستید، می توانید آن مقداری که نیاز دارید را از فروشندگان این محصول خریداری نمایید. فروشند گان این نوع از شیرینی در صدد هستند با افزایش مراکز فروش خود یا به صورت ایجاد نمایندگی های متعدد در شهر های مختلف یا به شکل ایجاد سایت های اینترنتی خرید این محصول را برای شما مناسب تر کنند و همینطور فروش خود را به نحوی بالا ببرند .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *