پیاز

طرز تهیه تکه های پیاز خشک برتر در خانه با استفاده از سه روش ساده: آبگیری، فر یا خشک کردن در آفتاب. ایده آل برای نگهداری طولانی مدت پیاز و استفاده از چندین روش خوشمزه!

اخیراً من DIY ساده خود را برای چاشنی نان شیرینی خانگی پست کردم که حاوی سیر خشک و تکه‌های گرانول‌های پیاز است. با در نظر گرفتن این موضوع، اکنون زمان عالی برای به اشتراک گذاشتن راهنمای خانگی من برای تهیه تکه های پیاز خشک است.

این یک راه عالی برای نگهداری مقادیر زیادی پیاز خشک برتر (یا خریداری شده در فروشگاه) است، به علاوه تکه‌های پیاز خشک شده مقرون به صرفه‌تر، خوشمزه‌تر هستند و حاوی مواد نگهدارنده، پرکننده‌ها یا مواد ضد جوش نیستند.

پیاز

مرحله 1: پیاز را آماده کنید پیازها را پوست بگیرید و خلال کنید. می توانید از ماندولین استفاده کنید تا برش های واقعاً یکنواخت و نازکی داشته باشید. هرچه برش ها نازک تر باشند، زودتر خشک می شوند. ضخامت 1/8 اینچ را هدف بگیرید. پیاز را با ماندولین خلال کنید

مرحله 2: آنها را آبگیری کنید. با آبگیر پیاز تازه خرد شده را در یک لایه روی سینی‌های آب‌گیری بچینید، مراقب باشید که بیش از حد روی هم قرار نگیرند، و سپس در دمای 66 درجه سانتیگراد 150 درجه فارنهایت به مدت 6-8 ساعت (در صورت رطوبت بالا، حدود 80%) یا 4-6 ساعت آبگیری کنید. (در صورت رطوبت کم).

هنگام تلاش برای خم شدن آماده هستند. اگر اصلا انعطاف پذیر باشند، به زمان بیشتری نیاز دارند. تکه‌های پیاز را روی ورقه‌های پخت با پوشش روغنی پهن کنید، مطمئن شوید که تکه‌ها خیلی روی هم قرار نگیرند و سپس در فر با کمترین درجه حرارت قرار دهید. اگر دمای آن بین 130 تا 150 درجه فارنهایت (54 تا 66 درجه سانتیگراد) باشد، بهتر است.

اگر فر شما به این اندازه پایین نمی‌آید، پایین‌ترین دما را انتخاب کنید و در را با دستگیره قاشق چوبی یا چیزی مشابه آن باز کنید تا جریان هوا بهتری داشته باشد و با کم شدن آب پیاز، بخار از آن خارج شود. پیاز خشک برتر را هر ساعت بررسی کنید، در صورت تمایل آن را چند بار برگردانید تا سریعتر خشک شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *