درب چوبی قدیمی بیرونی خود را با کاغذ سنباده متوسط سمباده بزنید. راحت باش در این روند عجله نکنید هدف این است که برجستگی ها، شیارها و کثیفی های انباشته شده در طول زمان به دلیل قرار گرفتن درب در مقابل خورشید را صاف کنید.

در نهایت، گرد و غبار ایجاد شده از فرآیند سنباده را پاک کنید (و ذخیره کنید) و با حوله های میکروفیبر بدون پرز یا یک پارچه چسبناک پاک کنید.

میزان مسافتی که در مرحله سنباده زنی پیش می روید کاملاً به میزان آسیب دیدگی سطح موجود قیمت چوب کیلویی درب بستگی دارد. ممکن است برای بازیابی درب و داشتن ظاهری یکنواخت و یکدست، لازم باشد روکش موجود را به طور کامل حذف کنید.

برخی از بره‌زن‌های رنگ برای این کار به خوبی عمل می‌کنند، بدون اینکه موادی را که سنباده‌زنی سنگین انجام می‌شود، از بین ببرند. حتی پس از پاک کردن روکش قدیمی – همچنان باید به درب یک شن و ماسه سریع بدهید و آن را پاک کنید.

وظیفه نهایی این فرآیند اعمال مجدد یک روکش جدید و نصب مجدد و قیمت درب چوبی ارزان بیرونی شما است. این که آیا درب چوبی شما در ابتدا با لاک اسپار، لکه یا لاک ساخته شده است، انتخاب خود را ثابت نگه دارید.

درب چوبی لکه دار شما باید به طور یکنواخت و سبک پوشش داده شود. ممکن است برای اطمینان از ظاهری یکپارچه، لازم باشد از یک سیلر سنباده یا سایر آماده‌سازی سطح قبل از پوشش رویی استفاده کنید.

اگر آسیبی به پالت چوبی دست دوم وارد شده است، اکنون زمان تعمیر است – تمام خاک اره ای که در طول فرآیند سنباده ایجاد کرده اید را جمع آوری کنید و با اپوکسی یا چسب مخلوط کنید و هر گونه فرورفتگی، شکاف، براده یا ترک را پر کنید و قبل از خود ماسه صاف کنید. تاپ کت خود را بمالید

درهای رو به جنوب (در آمریکای شمالی) و بدون درب طوفان یا هر گونه محافظ آب و هوای دیگر مانند سایبان یا دهلیز، به ویژه در معرض آسیب خورشید و آب و هوا هستند.

 • منابع:
  1. How To Maintain Your Exterior Wood Door
 • تبلیغات:
  1. با خوردن ماهی قزل آلا درد ها را درمان کنید!
  2. قیمت چکش در بازار ابزار صعودی شد
  3. تولید دینامیت با استفاده از الکترود
  4. خوردن بذر گشنیز کار دیالیز را می کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *