باقلوای سنتی قزوین یکی از شیرینی های اصیل و سنتی ایران است که در بسیاری از اعیاد و جشن ها و عروسی ها مورد استفاده قرار می گیرد. طعم بی نظیر و مطبوع این شیرینی در ذهن باقی مانده و جزء پرفروش ترین محصولاتی است که در بازار خرید و فروش می شود. به همین دلیل است که، مراکز عرضه باقلوای سنتی رولی قزوین فله ای این محصول را با کیفیتی بی نظیر و منحصر به فرد در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

 

توضیح مراحل تهیه خانگی باقلوای سنتی رولی

باقلوای سنتی رولی از شیرینی های معروف و بسیار پرطرفدار در ایران محسوب می‌شود که مراحل ساخت آن باید دقت و مواد تشکیل دهنده آن نیز به میزان کافی به اندازه و یکسان باشد. استفاده از خمیری های ‌به نام خمیر یوفکا و فیلو می‌تواند کار شما را برای تهیه این محصول راحت تر کند. در زیر ما به توضیح مراحل تهیه خانگی باقلوای سنتی رولی می پردازیم.

مواد لازم برای تهیه این شیرینی سنتی عبارتند از خمیر یوفکا یا فیلو، انواع مغزیجات بو داده، کره، شکر، دارچین، وانیل، آب است، که برای تهیه آن ابتدا ته قالب را چرب کرده و خمیر را روی آن پهن می کنیم. سپس از مواد مغذی جاتی که با کمی شکر مخلوط شده و قبل از بو داده شده است روی خمیر میریزیم. خمیر را رول کرده برش داده و در سینی که در آن کاغذ روغنی انداخته ایم به ترتیب چیده و درون فر به مدت زمان معین قرار می دهیم.

بعد از پخت وقتی که رنگ آن طلایی شد آن را از فر بیرون آورده و به صورت داغ شربتی را که قبلا آماده کرده ایم روی آن ریخته تا به خورد باقلوا برود. اکنون باقلوای سنتی شما آماده است و شما می توانید آن را در کنار خانواده نوش جان کنید. طعم بی نظیر و منحصر به فرد این محصول علاوه بر ایران در بسیاری از کشورهای خارجی نیز پر طرفدار بوده و مصرف آن را باعث سلامت بدن خواهد شد.

فروشندگان باقلوای رولی سنتی قزوین فله ای

مجموعه ما جزء فروشندگان باقلوای رولی سنتی قزوین کرده بوده و توانسته این محصول را با کیفیت و قیمت بسیار عالی در بین خریداران خود به فروش رساند. با توجه به محبوبیت برندما در بازارهای مختلف، ما توانستیم این محصول را از طریق مراکز و فروشندگان خود به سراسر ایران ارسال کنیم. قیمت باقلوا سنتی در برند ما نسبت به سایر برند ها بسیار مناسبتر و منصفانه تر بوده اما کیفیت حرف اول را می‌زند.

شرکت ما سال‌هاست که در زمینه جلب رضایت خریداران انواع تولیدات و محصولات خود را با کیفیتی خاص و قیمتی مناسب را می‌کند تا بتواند جوابگوی پاسخ متقاضیان باشد. فروش باقلوا دارچینی سنتی توسط برند ما علاوه بر ایران در بسیاری از کشورهای خارجی نیز به صورت صادرات ارسال شده و کشورهایی نظیر کشورهای خاورمیانه عربی و اروپایی و آمریکایی جزء خریداران پروپا قرص محصولات ما محسوب می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *