استان های مختلفی هستند که شیرینی های خوشمزه و لذیذ تولید می کنند از جمله می توان به شیرینی سنتی مخصوص استان قزوین اشاره کنیم. شیرینی باقلوای بسیار خوشمزه با مغزهای آجیلی مرغوب است در اینجا ما مرکزی را به شما معرفی می کنیم که از مراکز خرید باقلوا رنگی ممتاز قزوین می باشد و شما می توانید از این مرکز بهترین و مرغوبترین باقلوا هایی را تهیه نموده و از آن استفاده کنید جالب است که کمی درباره کیک شکلاتی یک کیلویی بیشتر بخوانیم.

مراکز خرید باقلوا رنگی ممتاز

طرز تهیه باقلوا رنگی

طرز تهیه باقلوا رنگی بهترین باقلوای که در ایران تولید می‌شود متعلق به استان قزوین می باشد قزوین بهترین خوشمزه ترین و مقوی ترین باقلوا ها را در سطح ایران تولید می‌کند که بسیار طعم لذیذی دارد و از بهترین مواد اولیه تولید می شود در اینجا می خواهیم طرز تهیه باقلوا رنگی را به شما آموزش بدهیم.

برای تهیه باقلوای رنگی شما به مواد زیر احتیاج دارید قند بادام ،قند پسته، قند زعفران ،پودر قند ،هل و گلاب و شربت غلیظ و خمیر مخصوص تهیه باقلوا.منظور از قند پسته یا قند بادام یعنی ترکیب پودر قند با پودر پسته و پودر بادام می باشد.

در ابتدا ظرف مورد نظر را تهیه کرده و آن را چرب می کنید دولایه از خمیر باقلوا را که بسیار نازک می باشد ته ظرف قرار می دهید و بین آن را با کره چرب می کنید سپس پودر پسته را به ته ظرف می‌ریزید کاملا آن را فشرده می کنید تا به هم بچسبد سپس پودر بادام را می ریزید و کاملاً مجدداً آن را هم فشار می دهید تا به هم چسبیده شود.

و در آخر و پودر زعفران را هم اضافه کرده و دوباره آن را تحت فشار قرار می دهید سپس یک لایه دیگر خمیر بر روی آن بچینید و بین آن را کره می زنید و دوباره یک لایه دیگر هم خمیر قرار می دهید و مجدداً آن را با دست فشار می دهید در این میان نگاهی هم به کیک صبحانه کشمشی هم بی اندازیم.

سپس با یک چاقوی تیز این خمیر و باقلوا را به شکل لوزی برش می دهید و روی آن مقدار بسیار زیادی کره میریزی در فقر قرار دهید تا بپزد وقتی روی آن کاملاً طلایی و طرد شد شربت غلیظ داغ را برروی باقلواها می ریزید اجازه بدهید که سرد شود حالا باقلوای رنگی شما آماده است بسیار طعم لذیذ و خوشمزه ای دارد .نوش جان

بازار عرضه باقلوا ممتاز

بازار عرضه باقلوا ممتاز پخش مستقیم باقلوای ممتاز مرکزی است که ما در اینجا به شما معرفی می کنیم می باشد مرکز در زمینه عرضه انواع مختلف باقلوایی منتظر درجه یک استان قزوین فعالیت دارد و بهترین و خوشمزه ترین باقلوا ها را در بسته بندی بسیار مناسب به فروش می‌رساند و بسیار پرطرفدار و پرفروش می‌باشد. انواع مختلف باقلوا ها مثل باقلوا پیچی، باقلوای لوزی ،باقلوایی رنگی و باقلوای لقمه‌ای را که بسیار کیفیت خوبی دارد و تمام آن لذیذ و شیرین را تهیه کرده و به فروش می‌رساند و می‌تواند در هنگام صرف یک چای بسیار خوش عطر از باقلوا استفاده کنید و لذت ببرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *