باقلوای سنتی قزوین یکی از معروف ترین و باکیفیت ترین شیرینی های استان قزوین است که نه تنها در خود شهر قزوین، بلکه در سایر نقاط کشور نیز مشتریان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. مراکز ارائه باقلوا سنتی قزوین این محصول را با کیفیت بالا به تازه ترین شکل ممکن به دست مصرف کنندگان می رساند این مراکز ارائه به دلیل دارا بودن مشتریان بسیار زیاد می توانند محصول مورد نظر مشتریان را با تازگی هر چه بیشتر به آنها برسانند در این میان نگاهی هم به شیرینی قندی پودری گردویی هم بی اندازیم.

 

مراکز ارائه باقلوای سنتی قزوین به صورت رشته ای

نحوه تهیه باقلوای رشته ای سنتی قزوین

نحوه تهیه باقلوای رشته ای سنتی قزوین تهیه باقلوای رشته ای قزوین کار چندان دشواری نیست و می توان آن را در مدت زمان اندکی تهیه نمود اما برای تهیه این محصول به کمی تجربه نیاز است.

برای درست کردن این محصول ابتدا به مقداری رشته شعری احتیاج دارید که آن را باید در کره تفت دهید و سپس گلاب و سایر مواد اولیه را به محصول بیافزایید. در مرحله انتهایی بعد از اینکه مواد اولیه کمی قوام پیدا کردن زیر شعله را خاموش کنید تا مواد کرده خنک در شوند سپس روی سینی تکه ای با فویل آلومینیوم پهن کنید و مقداری از مواد برداشته و روی آلومینیوم بریزید.

در این قسمت باید توجه داشته باشید که مواد باید به شکل گلوله های تقریبا گرد روی آلومینیوم ریخته شوند و سپس با موادی مانند بادام پسته گردو و غیره تزیین کنید‌‌ جالب است که کمی در شیرینی دانمارکی در قزوین بیشتر بخوانیم.

برای اینکه باقلوا قوام بیشتری پیدا کند باید آن را به مدت یک ساعت داخل یخچال قرار دهید تا مواد اولیه به خوبی با یکدیگر تلفیق شوند، سپس باقلوا ها را از یخچال بیرون آورده و آن را در مخلوط شربتی که با استفاده از آب شکر زعفران و هل درست کرده اید، قرار دهید. سپس محصول را در سبد قرار دهید تا میزان شربت اضافی آن به صورت کامل خارج شود.

فروش باقلوای رشته ای سنتی قزوین

فروش باقلوای رشته ای سنتی قزوین امروزه به دلیل ناشناخته بودن باقلوای رشته ای در تمامی نقاط جهان این محصول تنها در داخل ایران بلکه در سایر کشورهای جهان نیز خریداران مخصوص به خود را دارد و فروش باقلوا رشته ای در بعضی از موارد به توریست هایی که برای بازدید از کشور ایران می آیند انجام می‌شود و در بین توریست ها طرفداران بسیار زیادی این شیرینی سنتی ایرانی را پسندیده و آن را استفاده می کنند.

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام فروش باقلوا رشته ای ذهن خریداران را به خود جذب می‌کند قیمت باقلوا سنتی در بازار می باشد، اگر خریداران این محصول سعی کنند محصول مورد نظر خود را به صورت مستقیم و فروشنده اصلی خریداری نماید تا حدود زیادی در هزینه های خرید محصول صرفه جویی نموده اند و محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در اختیار آنها قرار می گیرد این در حالی است که خرید از واسطه ها باعث بالاتر رفتن قیمت محصول خواهد شد‌.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *