فروش باقلوا پیچ مغزدار با شهد عسل از قدیم الایام تاکنون به مقدار زیادی در بازار صورت می گیرد. باقلوا یکی از شیرینی های محبوب ایرانی است که شهرت بسیار زیادی در جهان دارد و فروش باقلوا نیز به روش‌ های مختلفی انجام می‌ شود که فروش عمده این شیرینی باعث کاهش قیمت اصلی آن می گردد و خریداران اصلی و عمده این شیرینی ها می توانند با قیمت مناسب تری به این شیرینی پرطرفدار دست پیدا کنند.

فروش عمده باقلوا پیچ مغز دار با شهد عسل

طرز تهیه باقلوا پیچ مغز دار عسلی

طرز تهیه باقلوا پیچ مغز دار عسلی باقلوا یکی از معروف ترین شیرینی های ایران است که در ترکیه نیز این شیرینی طرفداران بسیار زیادی دارد. در اصل مبدا تولید باقلوا کشور ترکیه می باشد و بعد ها ایران نیز در زمینه تولید باقلوا پیشرفت کرد و بهترین باقلوا ها را تولید و ارائه بازار کرد. طرز تهیه باقلوا پیچ مغزدار عسلی دو مرحله کلی دارد که مرحله اول آن تهیه شربت و مرحله دوم آن تهیه باقلوا با استفاده از خمیر یوفکا است.

ابتدا یک لایه خمیر یوفکا را پهن کنید و بر روی آن مغز هایی مانند پسته، بادام و گردو به صورت پودر شده بریزید. سپس خمیر یوفکا را با استفاده از یک کارد کوچک در جهت عرض آن با فواصل مشخص برش دهید و سپس هر برش خمیر یوفکا را به صورت رولی بپیچید. سپس رول های باقلوا را داخل یک سینی چرب قرار دهید و آن را داخل فر قرار دهید تا پخته شود.

در مرحله بعد در ظرف دیگر مقداری آب، زعفران، عسل، هل و گلاب بریزید و این محتویات را بر روی حرارت قرار دهید تا به جوش آید و با یکدیگر ترکیب شوند. پس از این که شربت به غلظت مناسب رسید آن را از روی حرارت بردارید.

هنگامی که سینی باقلوا های رولی را از داخل فر خارج کردید و به محض خروج روی تمام قسمت های باقلوا شربت بریزید و اجازه دهید سینی در دمای اتاق حدود ۲۴ ساعت باقی بماند تا مواد شربت به خورد باقلوا رود و باعث خوش طعم تر شدن آن گردد.

قیمت باقلوا پیچ مغز دار عسلی به صورت عمده

قیمت باقلوا پیچ مغز دار عسلی به صورت عمده باقلوا یک شیرینی سنتی است که نسبت به سایر شیرینی های معمولی تر قیمت بالاتری دارد. چرا که این باقلوا خواهان بسیار زیادی در عموم پیدا کرده است به خصوص باقلوا هایی که از عسل به عنوان یک ماده شیرین کننده برای خوش طعم کردن شان استفاده شده است.

قیمت باقلوا پیچ مغز عسلی به صورت عمده نسبت به باقلوا هایی که به صورت تکی ارائه می‌ شوند مناسب تر است. به همین جهت اکثرا قنادی ها و یا کافی شاپ ها برای تهیه باقلوا سعی دارند آن را به صورت عمده تهیه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *