استان قزوین یکی از استان های باستانی ایرانی است که مهد شیرینی های بسیار خوشمزه است. یکی از شیرینی های خوشمزه باقلوا پیچ است. باقلوا پیچ قزوینی در کل ایران کاملا معروف است و بسیار خوشمزه است. در فروشگاه عرضه باقلوا پیچ قزوینی، باقلوا ممتاز رنگی نیز برای مشتریان آماده سازی شده است که بتوانند این شیرینی خوشمزه قزوینی را خریداری بکنند و با چای و نوشیدنی های دیگر آن را میل بکنند.

فروشگاه عرضه باقلوا پیچ قزوینی

روش رول کردن خمیر برای تهیه باقلوا پیچ

روش رول کردن خمیر برای تهیه باقلوا پیچ درست کردن باقلوا در خانه کار زیاد سختی نیست. قسمت سخت ماجرا فقط قضیه رول کردن خمیر برای درست کردن باقلوا میب اشد. اینجا روشی ساده را برای شما آموزش می دهیم که بتوانید در خانه خودتان باقلوا های رنگی و خوشمزه را درست کنید و استفاده کنید. برای این کار خمیری که آماده کرده‌ا ید را روی سطح کاملا صاف قرار بدهید و تا اندازه‌ ای که دلتان می‌ خواهد این سری از خمیر ها را با چاقو برش دهید.

سپس مقداری کره را بر روی سطح خمیر بمالید و یک لایه دیگر خمیر روی آن قرار دهید و سپس باز دوباره روی آنها را کره یا روغن بمالید و بگذارید که خمیر یک مقدار نرم شود. مغزی که درست کرده اید را به اندازه دلخواه روی خمیر بریزید و با استفاده از یک چوب و یا اگر که حرفه ای هستید می توانید که با چرخش خمیر تان رول را درست کنید. بعد از اینکه رول شما آماده شد، فقط کافی است که آنها را در جای سرد نگه دارید تا باقلوا پیچ شما آماده شود.

سفارش باقلوا پیچ قزوینی

سفارش باقلوا پیچ قزوینی در برخی از مجالس و مهمانی های بزرگ نیاز می باشد که به مقدار و تعداد زیادی باقلوا پیچ قزوینی پخته شود. در مرجع فروش باقلوا معمولا به تعداد معینی در روز باقلوا آماده می‌ شود و برای مشتریان عرضه می گردد .اگر یک مشتری می خواهد که تعداد زیادتری از این باقلوا ها را برای یک مهمانی سرو بکند باید که قبل از مهمانی سفارش باقلوا پیچ قزوینی خود را به مرجع فروش بدهد تا بتواند که به راحتی در روز مراسم این محصولات را برای خود داشته باشد.

طریقه سفارش دادن این باقلوا نیز کاملاً راحت و آسان است . با توجه به شرایطی که داریم می توانیم که بدون اینکه مراجعه حضوری داشته باشیم با ابزارهای ارتباطی جدید و نوینی که وجود دارد سفارش را به میزان لازم بدهیم و محصولات را تحویل بگیریم. اگر که نمی توانید از این روش استفاده کنید و اطمینان خاطر ندارید می توانید به روش گذشته این محصولات را تامین کنید. مهم این است که امکان سفارش این شیرینی های خوشمزه به هر حالتیوجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *