فروشگاه باقلوا لوزی قزوین با توجه به اینکه محصولی با کیفیت و خوشمزه در سطح جهان تولید نموده است سبب شده است این محصول مورد تقاضای افراد بسیار زیادی قرار بگیرد ،همچنین این محصول به دلیل کیفیت بالا به کشورهای دیگر صادر می شود جالب است که کمی درباره کیک صبحانه ساده بیشتر بخوانیم.

مراجع خرید باقلوا در بسیاری از استان های کشورمان به دلیل کیفیت بی نظیر این محصول آن را خریداری می نمایند و در بسیاری از شیرینی فروشی و قنادی ها توزیع می کنند تا مردم بتوانند به راحتی به این نوع از شیرینی دسترسی داشته باشند.

 

انواع مغزهای به کاربرده در تهیه باقلوا

انواع مغز های بکار برده در تهیه باقلوا پسته،  بادام ، گردو می باشد که به این شیرینی طعم بی نظیری میدهد .این مغزها دارای پروتئین بسیار بالایی می باشند که برای بدن بسیار مفید است .این محصول از نمونه محصولاتی است که با اینکه در دسته شیرینی ها قرار دارد ضرر کمتری برای سلامتی انسان دارد شاید برای اینکه خمیری که قابل استفاده در تهیه باقلوا می باشد یک خمیر معمولی است که در آن از شکر استفاده نشده است.

در تهیه ی این نوع شیرینی ، بعد از پودر کردن مغزها ، آنها را به صورت لایه لایه در بین ورق های خمیری یا ورق های یوفکا می ریزیم .بعد روی هرقسمتی که مغز ها را قرار می دهیم ، شکر و هل هم استفاده میشود .بعد از پخت  این شیرینی شهدی بر روی آن میریزیم که در آن علاوه بر گلاب از عرق بید مشک نیز برای طعم دهی مناسب و عطر شیرینی استفاده میشود .

بیشترین نوع مغز استفاده شده در باقلوا مغز بادام است که  بادام دارای ویتامین های بی ، دی ،ای و همچنین مقادیر زیادی کلسیم ، فسفر و امگا ۳ میباشد که برای تقویت سیستم ایمنی بدن و قوای جنسی بسیار مفید است و میتوان به آن به عنوان بمب انرژی نام ببریم .

بازار توزیع باقلوا قزوین

بازار توزیع باقلوا قزوین در نظر دارد که این محصول با کیفیت و خوشمزه را در سراسر کشور عرضه کند تا تمام افراد بتوانند از آن بهره بگیرند . این مراکز سعی دارند با بالا بردن کیفیت این محصول در شکل فروش خود که شامل صادرات به کشورهای دیگر است نیز تاثیر بگذارند. فروش باقلوا اعلا قزوین به صورت عمده و کلی می باشد ما می توانیم برای خرید این محصول به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید همچنین می توانیم آن را به صورت آنلاین از سایت های معتبر سفارش داده و خریداری نماییم ، شما میتوانید با سفارش این محصول به این سایت بهترین نوع از این شیرینی را تهیه کنید در این میان نگاهی هم به کیک صبحانه خانگی هم بی اندازیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *