باقلوا ها از شیرینی های سنتی هستند که هر کدام در شکل و اندازه خاصی تولید شده است، برخی از این محصولات به شکل طعم دار در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که استفاده از دارچین برای طعم دهی آن از رایج ترین روش ها می باشد، عرضه کنندگان باقلوا لوزی دارچینی این محصولات را به دو صورت بسته بندی و فله در اختیار مشتریان قرار داده که نمونه های فله ای قیمت کمتری در مقایسه با سایرین دارند جالب است که کمی درباره کیک شکلاتی یک کیلویی بیشتر بخوانیم.

انواع مواد به کار رفته در تهیه باقلوا دارچینی

همانطور که از اسم آن پیداست، برای تهیه باقلوای فله دارچینی می بایست از پودر دارچین استفاده شود، دارچین بهترین گزینه برای طعم دار کردن باقلواها بوده و می تواند به عنوان یک چاشنی قوی عمل کرده که علاوه بر طعم دهی به محصول، می توانید خاصیت آن را نیز تا حد زیادی افزایش دهد.

مواد به کار رفته در باقلوا تنها به دارچین خلاصه نشده بلکه برای تزئین آن از مغزیجاتی همچون بادام و پسته نیز استفاده می شود، علاوه بر وجود نمونه های دارچینی این محصول، باقلواها زعفرانی و هلی نیز از طرفداران زیادی برخوردار بوده که با تهیه آن می توانید از طعم واقعی باقلوا نهایت لذت را ببرید.

جهت شیرین کردن باقلواها می بایست از پودر شکر استفاده کرد که گاها با آب ترکیب شده و در قالب‌های مخصوصی قرار می گیرد به همین جهت ما اشکال مختلفی از باقلوا را در بازار مشاهده می کنیم که علاوه بر مدل های لوزی، در نمونه های چند ضلعی، دایره ای و مکعبی نیز هستند در این میان نگاهی هم به کیک صبحانه کشمشی هم بی اندازیم.

از مواد مهم دیگری که در تشکیل باقلواها نقش مهمی را ایفا می کنند می توان به آرد و گلاب اشاره کرد، گلاب به تنهایی می تواند عطر و بوی باقلوا ها را بهبود بخشید که شما می توانید آن را با آب جایگزین نمایید.

ارائه دهنده باقلوا لوزی دارچینی فله

ارائه باقلوا دارچینی فله از طریق فروشگاه (باقلوا مارکت) انجام گرفته و شما از این طریق به باقلوا های تازه و سالم دسترسی خواهید داشت، از مزیت های مهم خرید از طریق فروشگاه ما، پرداخت قیمت کم برای خرید باقلواهاست، شما از این طریق سفارش خود را به سرعت و با قیمت بسیار کم تحویل خواهید گرفت.

برخی از باقلواهای موجود در سایت ما به صورت یک رنگ و برخی نیز در مدل های رنگی هستند که از نمونه های رنگی می توان برای تزئین سفره نیزه استفاده کرد، شما می توانید علاوه بر استفاده از رنگ های مختلف این محصول، از نمونه هایی سفارش دهید که یک در شکل مختلفی قالب گیری و تولید شده است، برای خرید هم اکنون با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *