امکان ندارد به قزوین سفر کنید و باقلوا لوزی قزوین را امتحان نکنید، این باقلوا با شکل خاص و طعم بی نظیر، زبانزد خاص و عام می باشد و باب میل همگان می باشد و کوچک و بزرگ دوستدار و طرفدار آن می باشند. برای خرید این شیرینی خاص، می توان به مراکز تولید کننده باقلوا و مراکز عرضه مستقیم آن مراجعه کرد و باقلوا با کیفیت و تازه را در بسته بندی کاملا بهداشتی و در سایز های مختلف خریداری کرد، در این مراکز، باقلوا با قیمت مناسب تری ارائه می شود.

عرضه مستقیم باقلوا لوزی قزوین

ترکیبات موجود در باقلوا

ترکیبات موجود در باقلوا باقلوا در شکل های مختلف و طعم های متنوع تولید می شود، که هرکدام مزه خاص خود را دارد و با این مزه، طرفداران و دوستداران خاصی دارد، اما تقریبا مواد اولیه و ترکیبات یکسانی دارد، مهمترین و اصلی ترین ترکیب در انواع باقلوا، ترکیب خمیر زیرین آن می باشد، که در واقع پایه و اساس باقلوا محسوب می شود و تهیه آن بسیار سخت می باشد.

آرد، مهمترین جزء در ترکیبات خمیر باقلوا می باشد، این آرد باید کاملا نرم شده باشد، چون اگر درشت باشد باقلوا بی کیفیت خواهد شد، برای اینکه آرد به خمیر تبدیل شود، مقدار آب و روغن به آن اضافه می شود و برای اینکه خمیر طعم و عطر خوبی داشته باشد، به آن گلاب اضافه می شود، که این ترکیب، کمک بزرگی به طعم باقلوا می کنند.

بعد از خمیر، ترکیبات داخل باقلوا، جزء اصلی برای طعم باقلوا محسوب می شوند، برای شیرین کردن باقلوا، از پودر قند می توان استفاده کرد و برای طعم بی نظیر آن، از پودر بادام استفاده می کنند و در کنار این، از پودر پسته و زعفران هم استفاده می شود، که علاوه بر طعم، رنگ بسیار زیبایی به باقلوا می بخشند و پس از اتمام این مرحله، باقلوا را داخل فر می گذارند، تا پخته شود.

قیمت فروش باقلوا قزوین

قیمت فروش باقلوا قزوین برای آگاهی از قیمت باقلوا، می توان به مراکز فروش باقلوا عمده قزوین، مراجعه کرد و باقلوا بسیار با کیفیت و درجه یک را در طرح و اندازه دلخواه، خریداری کرد و از خوردن آن لذت برد، از آن جائی که، مواد اولیه این باقلوا، گران قیمت و تهیه آن بسیار، پر زحمت می باشد، به همین دلیل قیمت فروش آن نیز بسیار بالا می باشد.

همچنین برای آگاهی از قیمت فروش باقلوا قزوین، می توان به اینترنت و سایت های فروش این محصول مراجعه کرد و قیمت های متفاوت این باقلوا را مشاهده کرد و در نتیجه باقلوا با کیفیت و درجه یک را سفارش داد و در بسته بندی شیک، آن را تحویل گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *