امروز مراکز زیادی اقدام به عرضه مستقیم باقلوا رنگی ممتاز به مصرف‌کنندگان و دوستداران این شیرینی کرده اند و از این رو در تلاشند که نیاز مصرف کنندگان را با ارائه محصولاتی بی نظیر و فوق العاده خوشمزه برطرف کنند.

دوست داران این شیرینی خوشمزه می توانند با مراجعه به این مراکزی که در سرتاسر کشور در حال انجام فعالیت در این عرصه می‌باشند محصولی کاملا با کیفیت و مناسب خریداری کرده و از استفاده از آن لذت ببرند.

عرضه مستقیم باقلوا رنگی ممتاز

طرز تهیه باقلوا رنگی

طرز تهیه باقلوا رنگی در این قسمت از مقاله به طرز تهیه باقلوا رنگی می‌پردازیم.

ابتدا باید مواد اولیه برای تهیه باقلوا رنگی را تهیه کرده، این مواد اولیه برای درست کردن این باقلوای خوشمزه عبارتند از:

  • گلاب
  • آرد الک شده
  • پودر بادام
  • روغن جامد
  • پودر پسته
  • پودر قند
  • زعفران حل شده
  • پودر هل
  • آب
  • شکر

به منظور تهیه این شیرینی خوشمزه ابتدا آب و روغن و گلاب را با هم مخلوط کرده و با اضافه کردن آرد به آن تا حدی که محصول به وجود آمده به دست نچسبد خمیری تهیه می‌کنیم و آن را حدود ۳۰ الی ۶۰ دقیقه در فضایی نسبتاً گرم استراحت می دهیم تا خمیر به اصطلاح ورز بیاید.

بعد از انجام این مراحل خمیر را دو قسمت می‌کنیم و به صورت نان لواش کاملاً نازک باز میکنیم سپس قالب مورد نظر را با روغن چرب کرده و خمیر را در کف قالب پهن می کنیم و مواد میانی باقلوا مانند قند بادام زعفران و غیره را روی خمیر گذاشته و آنها را به خوبی فشار می دهیم.

حالا نوبت به اضافه کردن پودر قند و پودر بادام بر روی سطح باقلوا می باشد. بعد از این مراحل قسمت دیگر نان باز شده و نازک را روی مواد گذاشته و باز هم به خوبی می فشاریم تا انسجام مواد میانی به خوبی برقرار شود. سپس با چاقو روی سطح باقلوا را به هر شکلی که دوست داریم طرح می زنیم.

در این مرحله نوبت به قرار دادن مواد داخل فر می‌رسد که از قبل آن را گرم کرده ایم.

هنگامی که باقلوا حدود ۳۰ دقیقه در فر حسابی پخته و طلایی شد آن را از آب بیرون می آوریم و شربتی را که برای آن آماده کردیم(طرز تهیه شربت به صورت جداگانه می باشد)روی سطح آن می ریزیم و باقلوای خوشمزه ما آماده مصرف می شود.

مراکزی که اقدام به پخش مستقیم باقلوا کرده اند نیز از این روش های پخت برای تهیه این شیرینی خوشمزه استفاده می کنند.

بازار توزیع باقلوا ممتاز

بازار توزیع باقلوا ممتاز امروزه بازار توزیع باقلوای ممتاز به شدت رونق گرفته و مشتریان بسیار زیادی را به سوی خود جذب کرده است از این رو ارائه کنندگان در تلاشند که محصولاتی را با کیفیتی بی نظیر در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

خریداران عزیز می توانند برای تهیه باقلوا پیچی با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما و بازدید از محصولات ارائه شده توسط ما بهترین نوع و با کیفیت ترین باقلوا را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *