امروزه صادرات باقلوا رنگی ممتاز با توجه به کیفیت بالای این محصولات و همچنین ارزش غذایی بی نظیری که در مقایسه با سایر شیرینیجات دارد، به شکلی قابل توجه در حال افزایش و رشد می باشد، به شکلی که در نهایت نام باقلوا ایرانی برای بسیاری از مشتریان خارجی یادآور مزه ای فوق الغاده خوشمزه است . به دلیل نیاز بالا برای این محصول در بازار فروش باید روش های جدیدی ابداع کنیم ، چرا که روش های سنتی دیگر جوابگوی این آمار نیست جالب است که کمی درباره کیک صبحانه ساده بیشتر بخوانیم.

 

 

اطلاعاتی درباره پخت باقلوا رنگی

به دلیل تقاضای بالای این محصول ، تولید کنند گان آن در نظر دارند که برای فروش بهتر ، جلب رضایت مشتریان ، تنوع باقلوا را بیشتر کنند ، در این راستا با تولید باقلوای رنگی عطر و طعم بی نظیری به این نوع از محصولات بخشیده اند .

با ما همراه باشید تا نحوه پخت باقلوا ها ی رنگی  را به سمع و نظر شما برسانیم؛

اولین مطلبی که باید به آن اشاره کنیم این است که برای پخت این نوع از شیرینی جات از روغن هایی استفاده می شود که فیلتر شده باشند ، در واقع روغن های فیلتر شده گیاهی ، در دمای بالا واکنش های شیمیایی ایجاد کنند تا مواد غذایی دچار فساد غذایی نشود و طعم و مزه باقلوا در اثر گذشت زمان تغییر نکند .

این باقلوا ها از سه بخش خمیر باقلو، مواد داخا باقلوا و شربت باقلوا  تشکیل شده است و به عنوان باقلوای سه رنگ ، لوزی یا پرچمی شناخته می شود .این شیرینی را میتوانید علاوه بر اینکه داخل فر بپزید ، داخل روغن بر روی گاز نیز تهیه کنید .این شیرینی محبوبیت بالایی دارد به ویژه که در تهیه ی آن از پسته باغستان های قزوین استفاده می کنند که رنگ آن در اثر حرارت تغییری نمی کند و حاوی مواد مفیدی مانند ، اسید آمینه های ضروری است .

هانطور که از نام این محصول پیداست ، دارای رنگ های متنوعی است که این رنگ ها گیاهی هستند و ظاهر زیبایی به این شیرینی میبخشند ،

 

مرکز عرضه باقلوا ممتاز

مراکز عرضه باقلوا ممتاز با ارائه انواع باکیفیت باقلوا ها و همچنین بهبود دسترسی مشتریان به این محصولات، اعتماد مصرف کننده را به خودشان افزایش می دهند اما در گام اول برای فروش و ارائه این باقلوا ها از راهکار های مجازی به روزی استفاده می نمایند که مجموعه ما در این راستا پلت فرم فروش آنلاین خود را طراحی و راه اندازی کرده است و مشتریان می‌توانند بدون مراجعه حضوری، انواع محصولات مورد بحث از جمله باقلوا پیچی قزوین را سفارش دهند در این میان نگاهی هم به کیک صبحانه خانگی هم بی اندازیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *