باقلوا پیچ زعفرانی درجه یک قزوین محصولی است که کیفیت بسیار عالی در میان انواع باقلوا های تولیدی در کشور دارد به گونه‌ای که این محصول مورد استفاده صادرکنندگان انواع مختلف شیرینی قرار می گیرد و می توان آن را به عنوان یک محصول ایرانی به بازار کشورهای همسایه به ویژه عراق صادر کرد؛ صادرکنندگان بهترین باقلوا آن را با قیمت مناسب تهیه کرده و با صادرات و فروش آن با ارز خارجی سود قابل توجهی از آن کسب می‌کنند.

صادرکنندگان باقلوا پیچ زعفرانی درجه یک قزوین

مزایا مصرف باقلوای سنتی به سایر شیرینی ها

مزایا مصرف باقلوای سنتی به سایر شیرینی ها باقلوای سنتی از جمله شیرینی هایی است که در برخی از مناطق کشور به عنوان شیرینی سنتی مورد استفاده قرار می گیرد؛ در این محصول از ترکیباتی مانند مغز پسته، بادام، تخم مرغ و شیر استفاده می‌شود و به همین دلیل ارزش غذایی بسیار بالایی برای این محصول می‌توان انتظار داشت.

این محصول بر خلاف دیگر شیرینی ها می‌تواند در زمان کوتاهی قند بسیار زیادی را وارد خون کند و به این ترتیب افراد را مستعد ابتلا به دیابت نماید همچنین دارای خواص بسیار مفیدی است که از جمله آنها می‌توان به میزان پروتئین بالای آن اشاره کرد همچنین اسید چرب غیر اشباع موجود در آن می‌تواند به نرمی پوست کمک کنند.

این باقلوا ویتامین ای زیادی دارد که نقش آن برای رفع چین و چروک پوست بسیار مهم است؛ این نوع باقلوا کلسیم و آهن فراوانی دارد که می‌توانند به سلامت قلب و تقویت حافظه کمک کنند همچنین این محصول با داشتن کلسیم زیاد می تواند پوکی استخوان را برطرف کند.

در این محصول از گلاب به عنوان ماده اولیه استفاده شده است که می‌تواند نقش مهمی به عنوان آرامش بخش داشته باشد همچنین دیگر ترکیبات مغذی موجود در آن باعث تولید سلول‌های جدید در اندام های مختلف می‌شود.

بازار صادرات باقلوا پیچ زعفرانی اصل قزوین

بازار صادرات باقلوا پیچ زعفرانی اصل قزوین باقلوا پیچ زعفرانی اصل قزوین از جمله بهترین انواع غذاهای کشور می‌باشد که صادرات آن به کشورهای مختلف انجام می گردد؛ بازار صادراتی این باقلوا بسیار مناسب است و می توان این محصول را با قیمت عالی در داخل کشور تهیه کرد.

فروش باقلوا پیچ در داخل کشور با قیمت مناسب باعث شده است که قیمت باقلوا زعفرانی که یکی از انواع مختلف این محصول می باشد پایین باشد و به این ترتیب بازار صادرات این نوع شیرینی نسبت به بسیاری از شیرینی های دیگر بسیار بهتر است.

این محصول در کشورهای همسایه به راحتی به فروش می رسد بنابراین کسانی که صادر کننده انواع شیرینی هستند می توانند با تهیه آن و فروش این محصول در کشورهای همسایه سود خوبی به دست آورند و این شیرینی ایرانی را به خوبی به مصرف کنندگان نهایی آن ارائه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *