بدون شک صادر کنندگان باقلوای سنتی قزوین می توانند در عرضه این محصول هم در جعبه های کاغذی و هم در پاکت ها نیم کیلویی به خوبی توجه مشتریان خارجی را جلب کنند چرا که هر خانواده ای بتواند متناسب با نیاز خود این شیرینی خوشمزه ایرانی را تهیه کند. در حال حاضر جهت دریافت این باقلوا برای صادرات می توانید با ما در ارتباط باشید جالب است که کمی در شیرینی دانمارکی در قزوین بیشتر بخوانیم.

صادرکنندگان باقلوای سنتی قزوین در پاکت نیم کیلویی

نکات مهم در میزان شیرینی باقلوای سنتی

نکات مهم در میزان شیرینی باقلوای سنتی باقلوا یکی از شیرینی های فوق العاده خوشمزه و مجلسی و باکلاس می باشد که در ایران و در بسیاری از کشور های دیگر به شیوه های مختلف در مدل های سنتی و اصیل پخته می شود. این شیرینی در ایران در استان های یزد، قزوین، تبریز، اصفهان، کرمان بیشتر از دیگر استان ها پخته می شود و معمولا از این استان ها به دیگر استان ها برای فروش نیز می رود.

در پخت و درست کردن شیرینی باقلوای سنتی باید به نکاتی هر چند کوچک توجه شود تا محصول نهایی مورد رضایت خریدار و مصرف کننده قرار گیرد. میزان شیرینی یا همان شهد و شربت باقلوای سنتی باید کاملا کنترل شده و مشخص باشد، چرا که در غیر این صورت شیرینی زیاد می تواند در ذوق مصرف کننده بزند و باعث شود شخص برای همیشه دوستی خود را با این شیرینی کنار بگذارد.

حتی باید دقت شود از چند نوع شیرین کننده مختلف در آن استفاده نشود که هم کیفیت محصول پایین نیاید و هم آن را از طعم باقلوای اصیل سنتی دور نکند. این شیرینی باید با درست کردن شهد گلاب و زعفران یعنی با استفاده از جوشاندن درست شکر شیرین شود و در روی خمیر یوفکای پایانی ریخته شود که شیرینی به خوبی تمامی این شهد را در خود در بر گیرد.

بازار صادرات باقلوای سنتی نیم کیلویی قزوین

بازار صادرات باقلوای سنتی نیم کیلویی قزوین فروش باقلوا کیلویی تنها مختص به بازار داخلی کشور ایران نمی باشد. بلکه حتما دیده اید که کشور هایی حتی واردات انواع شیرینی من جمله باقلوا را نیز انجام می دهند.

از بهترین باقلواهای سنتی قزوین در جعبه های جدید نیم کیلویی که وارد بازار شده اند می توان برای بازار های صادراتی کشور هایی همچون عراق، امارات، قطر و حتی کشور های اروپایی استفاده کرد.

مسلما قیمت باقلوا سنتی برای مشتریان خارجی که بخواهند از ایران این محصول را وارد کنند بسیار به صرفه است چرا که ارزش پول ایرانی روز به روز در حال کاهش می باشد در این میان نگاهی هم به شیرینی خامه ای در اصفهان هم بی اندازیم.

همین مورد باید مورد توجه صادر کنندگان برای کمک به تولید کننده های این محصول و در عین حال افزایش درآمد صادراتی خودشان، مورد توجه قرار گیرد. می توان برای شروع کار حتی از بازار های صادراتی کشور های همسایه استفاده کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *