همانطور که می‌دانید باقلوا سه رنگ قزوین در سالیان گذشته بازار فروش بسیار بالایی داشته است، زیرا به دلیل طعم بی‌نظیری که داشت توانست از نظر بسیاری از افراد را به خود جذب نماید شرکت پخش باقلوا سه رنگ قزوین در حال تلاش است که این محصول را با کیفیت بالا تولید و به دست مشتریان برسانند زیرا رضایت مشتریان مهمترین ارزش برای خرید و فروش می باشد.

 

شرکت پخش باقلوا سه رنگ قزوین

صفر تا صد تولید باقلوا

صفر تا صد تولید باقلوا ابتدا شکر را به همراه آب داخل یک قابلمه مناسب می ریزیم و روی حرارت قرار می دهیم تا شکر به طور کامل در آب حل شود و شربت به جوش بیاید، سپس حرارت را ملایم و اجازه می دهیم شربت به قوام برسد و اماده شود.پس از اینکه اطراف شربت قل های ریز زد، زعفران دم کرده و هل را اضافه می کنیم و اجزاه می دهیم شربت ۱۵ دقیقه بجوشد، سپس آب لیمو ترش را اضافه می کنیم و شربت را از روی حرارت بر می داریم و کنار می گذاریم تا خنک شود.

برای تهیه باقلوا استانبولی ابتد خمیر مخصوص باقلوا را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنیم و روی آنرا با پارچه می پوشانیم تا خشک نشود. حالا کره را به روش بن ماری روی بخار آب ذوب می کنیم و با روغن مایع مخلوط کرده و درون یک کاسه به همراه قلمو جلوی دستمان قرار می دهیم. حالا دو روقه به هم چسبیده از خمیر باقلوا را بر می داریم و روی ان با قلمو کره ذوب شده می زنیم و روی انرا مقداری مغز گردوی پودر شده می پاشیم. حالا یک سیخی چوبی به قطر مداد ابتدای خمیر قرار می دهیم و خمیر را دور سیخ چوبی می پیچیم در این میان نگاهی هم به کیک خامه ای کیلویی هم بی اندازیم.

برای سفارش باقلوا می توانید به مراکز فروش متعددی که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه نموده و محصولات خود را با کیفیت بالا خریداری نمایید اگر بتوانید از مراکزی خرید کنید که محصولات را به صورت مستقیم و بدون دخالت واسه به دست مشتریان می‌رساند بدون شک محصولی با کیفیت تر خریداری خواهید کرد.

فروشندگان باقلوا سه رنگ

فروشندگان باقلوا سه رنگ فروش باقلوا اعلا در سراسر کشور امکان پذیر هست و فروشندگان در حال تراشند باقلوای سنگ مرغوب را به مشتریان ارائه نمایند، اما کسانی هستند که به سایت های معتبر اطمینان می کند و محصولات خود را از این سایت ها خریداری می نمایند، این سایت متعلق به شما کمک می کند تا با قوای سرنگ را با کیفیت بالا خریداری و مورد استفاده قرار دهید همچنین نبود واسطه باعث کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصول گردیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با افراد دخیل در این زمینه می توانید با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید جالب است که کمی درباره کیک خامه ای خانگی بیشتر بخوانیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *