سفارش باقلوا اصلی ممتاز به صورت عمده و با قیمت ارزان از طریق این سایت در مجموعه ما در حال انجام است.در قلمرو ایران مدرن ، باقلوا از زمان های قدیم پخته می شده است. این غذا اکنون بخشی جدایی ناپذیر از مراسمات مختلف عروسی و جشن ها می باشد. شما میتوانید برای خرید باقلوا سنتی قزوین از طریق سایت با همکاری در بخش بازرگانی ما در ارتباط باشید جالب است که کمی درباره کیک شکلاتی یک کیلویی بیشتر بخوانیم.

سفارش باقلوا اصلی ممتاز

دستور پخت باقلوا اصلی فوق العاده

دستور پخت باقلوا اصلی فوق العاده برای پخت باقلوا اصلی ابتدا مواد اولیه زیر را فراهم‌می کنیج

ارد350 گرم

خامه ترش200 گرم

قند500 گرم

گردو500 گرم

جوش شیرین1 قاشق چایخوری

تخم مرغ ۲ عدد

عسل150 گرم

کره ۲۰۰‌گرم

مرحله اول

روغن را از یخچال می گیریم. گردو ها را با رنده ریز خرد کنید. کره و آرد را به گردوی خرد شده بمالید. خامه ترش را با سودا هم بزنید و به آرد و کره اضافه کنید ، خمیر را ورز دهید. در صورت لزوم ، آرد بیشتری اضافه کنید ، خمیر باید نرم ، الاستیک ، بسیار دلپذیر باشد. ما آن را به مدت 2-3 ساعت در یخچال قرار می دهیم که البته بهتر است به مدت یک روز در یخچال باشد یا بمانید.بهتر اسن که یک روز خمیر ‌آماده کنید ، و روز دیگر ادامه پختن باقلوا را ادامه دهید

مرحله ۲

می توانید از آجیل خام برای پر کردن استفاده کنید ، اما من آنها را از قبل سرخ می کنم. برای انجام این کار ، آجیل ها را به مدت 5-7 دقیقه در فر از قبل گرم شده با 150 درجه قرار دهید ، خنک کنید و در صورت امکان پوست بگیرید. این راز اصلی این باقلوا است ، مطمئناً خوشمزه تر است ، می توانید کمی رنج ببرید 🙂 پس از آن ، آجیل را به صورت قطعاتی در مخلوط کن قرار دهید و آسیاب کنید. آجیل ها را با شکر هم بزنید. پر کردن آماده است 🙂

مرحله ۳

خمیر سرد شده را بیرون می آوریم و آن را به چهار قسمت تقسیم می کنیم: دو قسمت بزرگتر (برای لایه های کیک بالا و پایین) ، دو لایه کوچکتر (برای وسط). ما آجیل ها را از نظر بصری به سه قسمت تقسیم می کنیم. ورقه پخت باقلوا را با روغن آفتابگردان چرب کنید ، زیرا در این صورت باقلوا به هیچ وجه نمی تواند از آن جدا شود! ما اولین باقلوا را به شکل یک ورقه پهن می کنیم و با دقت به قالب منتقل می کنیم در این میان نگاهی هم به کیک صبحانه نان رضوی هم بی اندازیم.

مرحله ۴

فر را با دمای 180 درجه گرم کنید. با یک چاقوی پیتزا ، به دقت به قسمتهای لوزی تقسیم کنید ، سطح را با یک تخم مرغ چرب کنید و‌باقلواها را درون فر قرار دهید. همه چیز را در فر به مدت 20-25 دقیقه قرار دهید تا قهوه ای طلایی شود. باقلوا را از فر بیرون می آوریم ، آن را به مقدار زیاد با عسل می ریزیم و به مدت 5 دقیقه در فر می گذاریم. شاید فقط همین باشد بسیار مهم است که باقلوا در حالی که گرم و نرم است ، انرا به قسمت هایی تقسیم کرده و روی بشقاب بگذارید ، زیرا در این صورت انجام این کار غیرممکن است.

مرکز پخش باقلوا ممتاز

مرکز پخش باقلوا ممتاز بازار عرضه باقلوا ممتاز امکان دسترسی راحت و سریع محصول باقلوا را برای همه مشتریان ازطریق سایت پیشرو امکان پذیر کرده است.نگهداری باقلوا به دلیل چربی بالای محصولات پخته شده و آجیل در ترکیب آن ، به مدت طولانی توصیه نمی شود. این شیرینی می تواند به عنوان یک تزئین برای هر میز جشن ، کودک ، سال نو باشد. همچنین برای نوشیدن چای روزانه به عنصری از شام یا ناهار تبدیل شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *