سس

سس تک نفره کچاپ فلفل دلمه ای شیرین به دلیل تعادل طعم و شیرینی با نت ملایم تندی معروف است. در تایلند، آن را به نام نم چیم کای نیز می شناسند سس غوطه وری. محبوبیت آن بسیار زیاد است زیرا می توانید آن را در هر قاره ای پیدا کنید.

مواد تشکیل دهنده سس سیر، سرکه شراب برنج، سس ماهی و شیرین کننده (مانند شکر، عسل یا حتی میوه های شیرین) است. سس فلفل دلمه ای شیرین معمولاً دارای بافت ضخیم با رنگ نارنجی یا قرمز پر جنب و جوش است.

بسیار انعطاف پذیر است زیرا می توانید از سس آن با غذاهای مختلف مانند رول تخم مرغ، اسپرینگ رول، مرغ، نان تست، بسته بندی کاهو و غیره لذت ببرید.

این سس غلیظ یک چاشنی توزیع شده در سراسر جهان است که من معتقدم بسیاری از مردم قبلا آن را امتحان کرده اند. با این حال، انواع خردل گسترده ای وجود دارد که فراتر از آن چیزی است که شما با آن آشنا هستید.

سس

برخی از آنها ممکن است مانند رنگ های معمولی رنگ زرد کم رنگ نداشته باشند.

اما به طور کلی اجزای اصلی تشکیل دهنده سس خردل، سیر، زرده تخم مرغ، سرکه شراب، آرد گندم و چاشنی ها هستند. راه های ایده آل برای لذت بردن از خردل با هات داگ، ساندویچ، همبرگر و غیره است.

از سوی دیگر مردم می توانند از آن به عنوان جزئی برای تهیه ماریناد، سس، سایر سس ها، لعاب ها یا سوپ ها استفاده کنند.

از نظر طعم سس خردل می تواند از شیرین تا تند متغیر باشد (بسته به تنوع آن) هر چند خود دانه ها طعم تند و فلفلی دارند.

سس مایونز یک سس مادر معروف در سراسر جهان است. بنابراین، می توانید چندین سس دختری را که از آن مشتق شده اند بیابید که شامل طعم دهنده های اضافی دیگری نیز می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *