دستکش

درماتیت یا اگزما التهاب پوست است به گروهی از بیماری ها علائم اصلی آن خارش است، قرمزی، و پوسته پوسته شدن علائم بیمار متفاوت است.
با توجه به شدت و سیر بیماری. را دوره کوتاه بیماری با تاول ظاهر می شود و در نوع مزمن، پوست ظاهری ضخیم دارد. درماتیت تماسی آلرژیک یک تشخیص رایج در میان کسانی است که با مواد شیمیایی سر و کار دارند.
علائم رایج استفاده از دستکش لاتکس بی رنگ مثل خشکی، پوسته پوسته شدن، زبری و حساسیت پوست علائم بالینی از آلرژی به لاتکس را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

درماتیت تماسی وابسته به IgE و مستقل از IgE، درماتیت تماسی.5، 6 انواع مختلفی از آن وجود دارد، درماتیت که مهمترین آنها شامل آتوپیک است.
درماتیت، درماتیت تماسی تحریک کننده، تماس آلرژیک، درماتیت، درماتیت سبورئیک و شوره سر، درماتیت و درماتیت عفونی.
تماس تحریک کننده، درماتیت تماس مکرر با آب، مواد شوینده، حلال ها، مواد شیمیایی و هرگونه اصطکاک پوستی که می تواند ایجاد کند.

دستکش
این نوع درماتیت این حالت منجر به خارش و پوست اریتماتوز، درماتیت تماسی آلرژیک به دلیل پوست رخ می دهد تماس با موادی که بیشتر مردم به آن‌ها علاقه ندارند.
واکنش، مانند صابون، الکل، نیکل، عطر، الاستیک،، دستکش لاتکس، رنگ مو یا کاندوم. این شرایط نیز، منجر به خارش، تحریک و اریتماتوز پوست و آن می شود.
برای انجام تست پچ برای تشخیص ضروری است، کائو و. al. گزارش دهید که حتی زمانی که از اقلام لاتکس ایمن استفاده می شود.

درماتیت تماسی آلرژیک ناشی از، ممکن است دستکش های لاستیکی مصنوعی ایجاد شود. برای پیشگیری و، درمان درماتیت تماسی آلرژیک، اطلاعات بیشتر بر روی مواد شیمیایی موجود در این دستکش ها، که به پوست در هنگام استفاده در معرض قرار می گیرد، مورد نیاز است.
با توجه به اینکه این مشکل به معنی حساسیت به لاتکس و درماتیت است یک مشکل رایج در بین کارکنان نظام سلامت، به خصوص کسانی که در اتاق عمل کار می کنند.
مهمترین عامل در کنترل چنین مشکلی این است که
اجتناب از این آلرژن ها؛ با این حال، از دستکش لاتکس استفاده نکنید برای این افراد امکان پذیر نیست و نیاز به دراز مدت دارد
درمان، بنابراین تاثیر بسزایی در کاهش آن دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *