باقلوا سنتی قزوین شیرینی است با کیفیت و طعم و مزه مثال زدنی، این شیرینی سالهاست که با توجه به طعم و کیفیت مرغوب و مواد اولیه با کیفیت که در آن استفاده می‌شود. سبب شده تا این شیرینی ثبت جهانی گردد. باقلوا شیرینی است که در اغلب کشورهای همسایه تهیه می‌شود اما به دلیل کیفیت و مرغوبیت باقلوای کشور عزیزمان ایران، حتی از کشورهایی که این محصول را تهیه می‌کنند. به کشور ما سفارش باقلوا داده می‌شود.

توزیع کننده باقلوا سنتی قزوین

طرز تهیه باقلوا سنتی

طرز تهیه باقلوا سنتی پخش باقلوا با کیفیت بالا امروزه به تمام نقاط کشور انجام می‌شود. با توجه به ثبت سفارش از طریق اینترنت در هر کجای کشور عزیزمان باشید براحتی می توانید این محصول را به صورت غیر حضوری سفارش بدهید.

یکی از مهمترین موادی که یک باقلوا را خوشمزه می‌کند شربت آن است. در تهیه شربت از آب و گلاب و شکر و مقداری آبلیمو استفاده می‌شود.

آبلیمو برای شکرک نزدن در شربت مورد استفاده قرار می‌گیرد و گلاب هم عطر و رایحه دلچسبی به شربت می‌دهد. یادتان باشد در هنگام تهیه شربت از گلاب خوراکی استفاده نمایید.

در هنگام جوشیدن شربت روغن جامد را در ظرف دیگر توسط بخار و حرارت شربت آب میکنیم .سپس شربت را در جای نسبتا خنک قرار می‌دهیم.

برای آمده کردن خمیر باقلوا در همان روغن جامدی که آب کردیم و حال کمی سرد شده شی را به همراه زرده تخم غذایی و مقدار کمی گلاب و بیکینگ پودر و وانیل را اضافه میکنیم بعد خوب هم میزنیم.

بعد از اینکه این مواد خوب مخلوط شدند آرد را به آن اضافه میکنیم و خوب ورز می‌دهیم. توجه داشته باشید اگر در هنگام ورز دادن خمیر بدستان ما چسبید باید باز هم آرد به آن اضافه کنیم.

تا حالت چسبندگی در بیاید و کاملا نرم و لطیف شود.سپس نوبت به مواد بین شیرینی می‌رسد که بادام و پسته و پودر قند را با آسیاب آنقدر پودر میکنیم که در اصطلاح به روغن نیفتد و خمیر مانند نشود.

این مواد باید آنقدر خوب پودر شود که براحتی از صافی عبور کند.سپس خمیر را که به اصطلاح برای استراحت گذاشته بودیم برمی‌داریم و با وردنه خمیر را یه لایه نازک تبدیل میکنیم .

سپس با چاقو برش میزنیم و در قالب ها قرار می‌دهیم.روی خمیر نازکی که کف قالب پهن کرده ایم را با موادی که آماده کرده بودیم به خوبی پر میکنیم سپس لایه نازک دیگری خمیر را روی آن قرار می‌دهیم.

سپس خمیر آماده شده را داخل فر قرار می‌دهیم. در دمای حدود ۱۷۰ درجه حدود دو ساعت صبر میکنیم تا به خوبی پخته شود البته نباید بگذاریم تا شیرینی برشته و خشک شود.

سپس شربت آماده شده را به آرامی روی آن میریزیم و روی شیرینی را با پودر پسته و پودر نارگیل تزئین میکنیم. بعد از اضافه کردن شهد حدود بیست و چهار ساعت در دمای خنک شیرینی یا همان باقلوایمان را می‌گذاریم. تا زمانیکه شربت یا همان شهد به خوبی جذب شود و اینگونه باقلوا لطیف و نرمی داشته باشیم.

سفارش کلی باقلوا سنتی

سفارش کلی باقلوا سنتی باقلوا صادراتی یکی از درآمدزا ترین محصولات غیر نفتی در کشور به شمار می رود.این محصول در سایر کشورهای همسایه نیز تهیه می‌شود اما بدلیل کیفیت بالایی که باقلوای ایرانی دارد.

همواره صادرات به کشورهای همسایه با استقبال زیادی انجام می‌شود.امروزه سفارش این محصول از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به سراسر ایران در کمترین زمان به صورت عمده امکان‌پذیر است. شما نیز می‌توانید از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری محصول مورد نظرتان را سفارش و درب محل مورد نظرتان در کمترین زمان تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *