باقلوا پیچ قزوینی یکی از انواع شیرینی هایی می باشد که طعم فوق‌العاده‌ای دارد و افراد زیادی نمونه را مصرف می کنند و رضایت کامل از طعم و بوی معطر آن دارند در این میان نگاهی هم به شیرینی خامه ای در اصفهان هم بی اندازیم.

در توزیع مستقیمی که برای باقلوا پیچ قزوینی صورت گرفته است، سبب شده است، این نمونه به صورت عمده در دسترس خریداران قرار گیرد تا بتوانند، کیفیت خوب این نمونه را در معرض دید همگان قرار دهند.

توزیع مستقیم باقلوا پیچ قزوینی

طرز تهیه باقلوا پیچ قزوین

طرز تهیه باقلوا پیچ قزوین باقلوا پیچ قزوینی به عنوان یکی از انواع شیرینی هایی می باشد که افراد زیادی طعم آن را می‌پسندند، در این قسمت قصد داریم در رابطه با طرز تهیه نمونه صحبت کنیم، شما نیز می‌توانید ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید:

  • ابتدا مواد اولیه که شامل، ( آرد شیرینی، شکر، زرده تخم مرغ، شیر کره و مواد دیگر) می باشد را آماده کنید، سپس ابتدا شما کره را ذوب کنید و شیر و زرده تخم مرغ را به آن اضافه کنید و آنقدر با چنگال به هم بزنید تا مواد کاملا ترکیب شوند و خمیر شکل بگیرد و سپس خمیر را به مدت ۲ ساعت اجازه دهید، در دمای معمولی قرار گیرد.
  • در مرحله بعد شما پسته و بادام را که به صورت آسیاب شده در اختیار دارید با پودر قند ترکیب کرده و آنها را الک کنید تا کاملاً پودری نرم داشته باشید.
  • شما مرحله پیچیدن باقلوا را انجام می دهید؛ به این صورت که مقداری از خمیر را برداشته و به کمک قلم مو کره ذوب شده را در مرکز خمیر زده و سپس موادی را که برای مرکز باقلوا در نظر گرفته اید، قرار داده و آن را به صورت گل بپیچانید و همه آنها را در کنار هم بگذارید.
  • آنها را به مدت یک ربع در فر بگذارید تا شیرینی ها تغییر رنگ دهند، شربت باقلوا را که از شکر و آب می باشند، تهیه کنید و مقداری گلاب در آنها قرار دهید.
  • هنگامی که شیرینی ها کاملاً خنک شدند، به مدت سه ساعت در داخل شربت قرار دهید تا کاملاً شربت جذب آن شود.

فروشگاه عرضه باقلوا قزوینی

فروشگاه عرضه باقلوا قزوینی در فروشگاه عرضه باقلوا شما می توانید، نوع قزوینی را در بسته‌بندی‌های مشاهده کنید که بسیار باکیفیت هستند و از نظر شکل ظاهری بسته بندی ها به گونه ای می باشد که شما می توانید به عنوان سوغات برای دوستان و عزیزان خود تهیه کنید.
تامین کننده باقلوا می‌تواند این نمونه را به صورت عمده و مستقیم خریداری کند و قیمتی مناسب برای آنها پرداخت نماید، در فروشگاه راهنمای خریدی برای این محصولات در نظر گرفته اند که به صورت تصویری می باشد و کلیه اطلاعات در رابطه با باقلوا گل رز و شیرینی‌های دیگر را در اختیار خریداران قرار می‌دهند جالب است که کمی در شیرینی دانمارکی درجه یک بیشتر بخوانیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *