چسب

چسب پی وی سی تارگت رازی توانایی چسباندن فوم را دارد که دارای لایه های بیرونی مقوا (صفحه کرومو) است که می توان آن را با استفاده از یک چسب تماسی استاندارد چسباند.

ما Superglue Rody-Rapid را پیشنهاد می کنیم که در فروشگاه اینترنتی ما موجود است. این یک ابرچسب چند منظوره است که برای تمامی پلاستیک های صاف و متخلخل مناسب است.

همانطور که در بالا گفته شد، قبل از شروع چسب زدن، سطح باید تمیز و بدون چربی باشد. سپس قطعات چسبانده شده را با یک گیره، انبردست یا چسب به هم نگه دارید تا چسب خشک شود.

چگونه PVC را به بتن می چسبانید؟ فوم پی وی سی: برای چسباندن پی وی سی فوم شده به بتن یا آجر، توصیه می کنیم از چسب Bostik High Tack استفاده کنید.

چسب

پی وی سی سخت: هنگام چسباندن پی وی سی سخت به بتن، ابتدا ورق را با Bostik Primer Prep M از قبل عمل کرده و سپس آن را با چسب Bostik High Tack وصل کنید.

چسب پی وی سی تارگت رازی روی چوب چگونه کار می کنند؟ پی وی سی فوم دار: اگر قصد دارید پی وی سی فوم شده را به چوب، نئوپان، پلاستیک، فلز، سرامیک، گچ تخته یا تخته عایق بچسبانید، سطوحی که قرار است چسبانده شوند را با Bostik Primer Prep K از قبل بچسبانید و سپس از چسب Seal’n’bond استفاده کنید. .

پی وی سی سخت: برای چسباندن موثر پی وی سی سخت، توصیه می کنیم ابتدا سطوح چسب را با استفاده از Bostik Primer Prep M آماده کنید و سپس چسب Seal’n’bond را بمالید.

نکته: هنگام استفاده از چسب، دستورالعمل بسته بندی را به دقت مطالعه کنید. اگر مطمئن نیستید، از یک متخصص بپرسید که کدام چسب مناسب ترین است. همچنین عواملی مانند کاربرد، بار مکانیکی و محدوده دمایی محیطی که چسب در آن اعمال می‌شود را نیز در نظر داشته باشید زیرا این موارد بر زمان پخت تأثیر می‌گذارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *