حنا

افزایش اخیر در تعداد افرادی که موهای خود را هایلایت می کنند یا رنگ می کنند، به نظر می رسد که رنگ کردن مو یک پدیده اخیر است.

با این حال، این درست نیست. هنر رنگ کردن مو قرن ها قدمت دارد! در زمان های قدیم، مردم به سادگی از رنگ های طبیعی گیاهی مانند حنا و نیلی برای رنگ کردن موهای خود استفاده می کردند.

در میان رنگ های کاملا طبیعی که در سراسر جهان استفاده می شود، حنا هندی شرابی محبوب ترین است و بی دلیل نیست.

حنا هندی شرابی علاوه بر اینکه یک ماده شگفت انگیز برای رنگ کردن طبیعی موهاست، موهای شما را از اعماق تقویت، حالت دهنده و تغذیه می کند.

حنا

آیا به استفاده از حنا برای موهای خود فکر می کنید؟ اگر بله، پس این راهنمای استفاده از حنا برای رنگ کردن و حالت دادن به موهایتان به شما در مورد فواید مختلف استفاده از حنا روی موهایتان آموزش می دهد.

شما را راهنمایی می کند که چگونه موهای خود را با استفاده از رنگ حنا رنگ کنید و با برخی از بهترین ماسک های موی حنا به پایان می رسد. می توانید برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنید.

حنا که به نام حنا نیز شناخته می شود، گیاهی همیشه سبز و گلدار است که از خانواده لوستریف ها است. اگرچه بیشتر مردم منشا حنا را به هند مرتبط می‌دانند، زیرا این سنت جدایی‌ناپذیر عروسی‌های هندی است، منشا استفاده از حنا برای اهداف زیبایی در مصر بوده است.

اولین استفاده از حنا در سال 1200 قبل از میلاد بود که برای رنگ کردن مو و ناخن فراعنه استفاده می شد. حتی گفته می شود که کلئوپاترا خود از حنا برای تزئین بدنش استفاده می کرد.

برای قرن‌ها اعتقاد بر این بود که مهندی هنر نقاشی حنا بر روی بدن عشق، اقبال خوب، سعادت را به ارمغان می‌آورد و از پوشنده در برابر هر بدی محافظت می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *