شیرینی ها انواع مختلفی دارند و یکی از شیرینی های سنتی که بسیار خوشمزه و پر طرفدار است . باقلوا سه رنگ قزوین است که دارای محبوبیت و شهرت زیادی است البته کشور های اطراف هم به تولید این باقلوا مشغول هستند. این شیرینی دارای طرح های گوناگون و مزه های متفاوتی است. بازار این محصول بسیار پر فروش بوده و می توان آن ها را از قنادی ها خریداری کرد و یا از طریق سایت های اینترنتی سفارش داد.

بازار فروش باقلوا سه رنگ قزوین

بررسی اشکال مختلف باقلوا قزوینی

بررسی اشکال مختلف باقلوا قزوینی باقلوا یک شیرینی محلی و سنتی است که دارای شکل های گوناگونی است و در هر منطقه ای آن را به شکل متفاوتی می سازند. باقلوا ترکی یکی از نمونه های باقلوا ها می باشد که در ترکیه و حتی شهرهای ایران نیز تولید می شود و شکل آن به صورت رشته ای است. باقلوا عربی نوع دیگر باقلوا ها است که این مورد هم در شکل های مختلفی ارائه می گردد و دارای رنگ تیره تری است.

همراه این شیرینی ها شربت باقلوا را نیز درست می کننند و باقلو را پس از درست کردن به شربت آغشته می کنند اما نوع باقلوا خشک نیازی به شربت ندارد و راحت تر است. و دارای طرفداران زیادی است. این‌ نوع برای کسانی بهتر است که نمی توانند مصرف زیادی از شکر را در برنامه غذایی خود داشته باشند.

باقلوا لوزی یکی از باقلوا های مشهور استان قزوین می باشد که دارای سه لایه است لایه زیرین یک یک لایه خمیر است و لایه میانی با انواع مغز های پسته، بادام، گردو و … تشکیل شده و لایه بالایی. بیشتر اشکال باقلوا ها شامل رولی، لوزی و دایره ای است و هر منطقه ای شکل مختص به خود را پخت می کند. و باقلوا چهار گوش مربعی نیز وجود دارد. و دارای طعم های متفاوتی هستند.

خرید باقلوا مرغوب قزوین

خرید باقلوا مرغوب قزوین برای خرید باقلوا مرغوب قزوین می توان به قنادی های سطح شهر قزوین مراجعه کرد و شیرینی مورد نظر خود را خریداری کرد و در این روش خرید صاحبان قنادی ها واسطه بین تولید کننده و مشتری ها هستند و قیمت بیشتری را باید پرداخت کرد و مدت زمانی را نیز صرف این خرید کرد. در این روش خرید باید حتما در محل خرید حضور داشته باشید.

عرضه مستقیم باقلوا در سایت های مختلف انجام می شود و در این روش خرید واسطه ها حذف می شوند و خریداران می توانند به صورت مستقیم با خود تولید کننده ارتباط برقرار کنند که سبب حذف واسطه ها می شود و می توان آن را بدون صرف زمان درب منزل راحت تحویل گرفت و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *