یکی از شیرینی های محبوب که در کنار نوشیدنی های گرم سرو می شود باقلوا است. باقلوا اصالتی ترکی دارد که در کشورهای مختلف با دستورات مختلفی تهیه میشود اما باقلوار ترکی اصیل دارای طعم بی نظیر و در کنار بستنی سرو میشود.

باقلوا قزوین یکی از لذید ترین و خوشمزه ترین باقلوا های موجود در سطح بازار میباشد که دارای طرفداران بسیاری است. که برای خرید باقلوا عمده قزوین میتوان به فروشگاه ها و مراکز توزیع این شرکت مراجعه نمود در این میان نگاهی هم به شیرینی خامه ای در اصفهان هم بی اندازیم.

 

بازار خرید باقلوا عمده قزوین

مختصری درباره باقلوا قزوین

مختصری درباره باقلوا قزوین شهر قزوین به شهر شیرینی های سنتی و خوشمزه معروف است تنوع و متنفاوت بودن دستورات شیرینی های قزوین باعث شهرت این شیرینی ها در میان همگان و بدست اوردن طرفداران زیادی چه در ایران چه خارج کشور میباشد.

همانطور که گفته شد امروزه شاهد انواع دستورات و طرز تهیه های متفاوتی از باقلوا هستیم که باقلوای قزوین یا باقلوای سه رنگ هم از این مورد مستثنا نمی باشد این باقلوا هم دارای طرز تهیه و شکل متفاوتی از انواع باقلوا ها می باشد.

باقلوای قزوین به شکل باقلوا سه رنگ تهیه می شود. برای تهیه باقلوای لوزی شکل و سه رنگ قزوین از بادام هل و زعفران و پسته مرغوب قزوین و همچنین‌گلاب خوش عطر استفاده میکنند. یکی از خصوصیات خاص این باقلوا استفاده از شهد کمتر نسبت به سایر باقلوا ها و استفاده از پسته و بادام بیشتر برای طعم دلنشین تر است که محصول نهایی بدست امده دارای طعمی بی نظیر و عالی میباشد که مناسب افرادی که طرفدار شیرینی نیستند هم می باشند. این باقلوا را میتوان در مراسم های مختلف و میهمانی ها با خیالی راحت استفاده کرد.

در زمان تهیه شیرینی باقلوا قزوین اصل و با کیفیت استفاده از پسته مرغوب بسیار مهم است از این رو قنادی ها و شرکت های تهیه باقلوا از پسته های باغات خود قزوین استفاده میکنند، آن ها معتقد هستند طعم این پسته ها بهتر است و باقلوا را بسیاز خوش طعم تر و خوش عطر تر میکند.

فروش عمده باقلوا قزوین

فروش عمده باقلوا قزوین امروزه قزوین به عنوان قطب تواید باقلوا و صادرات باقلوا شناخته شده می باشد. مسافران و توریست هایی که به شهر قزوین سفر میکنند بهتر است حتما سری به مراکز فروش و شیرینی فروشی های قزوین زده و از طعم بی نظیر و خرید عمده باقلوای قزوین غافل نشوند جالب است که کمی در شیرینی دانمارکی در قزوین بیشتر بخوانیم.

حتما در زمان خرید به عطر و کیفیت ماندگاری باقلوای قزوین دقت کنند هر چه باقلوا تازه تر باشد مزه بهتر و مرغوب تری را دارا است. و اگر در شهر های دیگری هستید و مبخواهید طعم متفاوت تری از باقلوا را تجربه کنید بهتر است به سایت ها و مراکز فروش اینترنتی پخش کننده باقلوا مراجعه نموده و به صورت غیر حضوری اقدام به خرید این شیرینی فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *